Ana Sayfa Gündem Adidas Türkiye’de üst düzey atama

Adidas Türkiye’de üst düzey atama

Adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Reckitt Health & Hygiene, Danone ve PepsiCo’daki 15 yılı aşkın profesyonel deneyiminin ardından İrem Önal Ocak 2023 tarihi itibariyle Adidas Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

İşletme Mühendisliği lisans ve Endüstriyel ve Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olan İrem, kariyeri boyunca, organizasyonel gelişim ve yetenek projeleri de dahil olmak üzere birçok İK dönüşüm projesine liderlik etmiştir. Çeşitlilik ve dahil etme ajandasına paralel olarak kadın istihdamının artması, şirketler içerisinde daha dahil edici bir dil kullanılması anlamında aktif çalışmalarda bulunou.

Önal, bölgenin insan kaynakları strateji ve sorumluluğunu üstlenmenin yanı sıra yerel yönetim ekibinin bir üyesi olarak global ekipler ile yakın çalışacak, Adidas’ın insana yönelik ajandasını kuvvetlendirerek, pazar iş planı ve hedeflerinin gerçekleştirilmesine ekibiyle beraber katkıda bulunacak.

İrem Önal aynı zamanda Adidas’ın spor ile hayatı değiştirme gücüne ve amacına paralel olarak sporu hayatının odağına koymakta ve aktif bir tenis oyuncusu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here