Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora AVM zinciri büyüyor

Agora AVM zinciri büyüyor

http://mmsaccounting.ca/bed/jyhM-rJ25sI Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçiriyor. Bölgeye yepyeni bir soluk getirecek Antalya projesi son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülüyor.

Hizmete açıldığı günden bu yana 105 milyon ziyaretçiyi ağırlayarak her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile İzmir’in en popüler ve en çok tercih edilen alışveriş merkezi unvanını taşımaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi, 16- 18 Kasım tarihlerinde Cannes, Fransa’da gerçekleşecek olan MAPIC- Uluslararası Perakende Fuarı’na da Odak Group olarak önemli bir stand açarak katılım gösterecek. Bu yıl 22’ncisi gerçekleşecek olan perakende ve gayrimenkul sektörünün en büyük buluşması MAPIC fuarı; perakendecileri, AVM yatırımcılarını, mimarları, proje geliştiricileri, tedarikçileri, yerel ve kamu yönetimlerini uluslararası platformda bir araya getirecek. Fuarda; Gayrimenkul ve perakende sektörlerindeki yeni trendlerin ve gelecek stratejilerinin tartışılacak.

2003 yılından itibaren İzmirlilerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen, seçkin mağazaları bünyesinde bulunduran ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, 13 yıldır perakende sektörünün yenilikçi, başarılı ve önde gelen isimlerinden biri oldu. Agora AVM, büyüme sonrası 2008 yılından bu yana 81 milyon, açıldığı günden bu yana ise 105 milyon ziyaretçiyi ağırladı. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra, İzmir ve bölgesinin moda ve eğlence trendlerinin öncü ismi de olan Agora, sektörünün önemli oyuncularından biri olarak öne çıkmaktadır. İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen, yaptığı etkinlik ve kampanyalarla tercih sebebi olan Agora’nın başarısı her yıl artan giriş sayıları katlanıyor.

Agora AVM, giyim, kozmetik, ev tekstili, elektronik, mücevherat, eğlence merkezi, sinema, kafe ve restoranlar gibi farklı ihtiyaçlara hitap ederek birçok önemli markayı bünyesinde bulunduruyor. Yakın dönemde Victoria’s Secrets, Kemal Tanca Plus mağazaları açıldı, Lufian, Big Chefs, Watsons markaları da yakın bir süre içerisinde Agora AVM bünyesine katılacak. Mudo Concept mağazası yenilendi, Mudo Collection tadilatı ise devam ediyor.

13 yıldır İzmir’de kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora AVM bünyesine yeni mağazaları katarak taze kan almanın yanı sıra dekorasyon yenileme çalışmalarına başlayacak. 2017 yılının başında başlayacak olan dekorasyon çalışmaları alışveriş merkezi kapanışından sonra, alışverişi ve ziyaretçileri etkilemeyerek gerçekleşecek.

http://patayershomes.com/prinzide Agora Antalya ve Agora Karşıyaka AVM 2017’de açılıyor
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora İzmir Alışveriş Merkezi, bu yıl 13 yıldır başarısını sürdürmenin haklı gururunu yaşarken, Agora Alışveriş Merkezi’nin kalitesini farklı illere taşımak ve bölgeye değer katmak amacıyla, 28 Mayıs 2015’te zincirin ikinci halkasını Sakarya’da Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’ni hizmete açtı. 2016 yılının sonuna doğru büyüyecek olan ve şu anda yüzde 99 doluluk oranı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye çapında yatırımlarına devam eden Odak Group, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Agora Antalya Alışveriş Merkezi ve İzmir’e yepyeni bir soluk getirecek olan Agora Karşıyaka Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirerek ve büyümeye devam edecek. Bölgeye yepyeni bir soluk getirecek Antalya projesi son hızla devam ederken projenin 2017’nin son çeyreğinde biteceği öngörülüyor.

İzmir’in birçok bölgesinden alışveriş merkezi yatırımı ile teklif alan firma, farklı bölgelerde alışveriş merkezi yatırımlarını da değerlendiriyor.

http://nodepositslots.org/1932-dte42825-best-san-francisco-dating-sites.html Agora Karşıyaka AVM
Yüzde 100 İzmirli olan Agora AVM, İzmir sevdasından vazgeçmeyerek, yepyeni projesine 2017 yılı başında başlayacak. 13 yıldır İzmirlilerin sevgisi ile büyüyen Agora Alışveriş Merkezi kardeş projeyi hayata geçirmeyi hazırlanıyor. Heyecanla beklenen proje alanı, AVM binası bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşacak. 76.000 metrekare kapalı inşaat alanına sahip olacak olan Agora Karşıyaka AVM’de, 28 restoran, 8 adet sinema, çocuk oyun ve eğlence alanı ile elektronik market ve gıda marketi bulunması planlanlanıyor. AVM otoyol kenarında girişi ve çıkışı rahat olan trafik sıkıntısı bulunmayan bir lokasyonda bulunuyor.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 13 yıldır kendilerini bu ailenin parçası olarak gören sevgili İzmirlilere ve Agora Alışveriş Merkezi’nin değerli tüm çalışanlarına en içten teşekkürlerini ileterek; kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışının artarak devam edeceğini iletti. Noyan; Agora Alışveriş Merkezi’nin göz önünde bulunan başarısı sebebiyle satılacağı hatta hastane olacağına dair gerçeklikle hiçbir ilgisi olmayan asılsız söylentilere itibar edilmemesini ve asla satış düşüncelerinin olmadığını önemle vurguladı. 130 Balçovalı arsa maliki ile asgari müşterekler ile yoluna devam eden Agora İzmir Alışveriş Merkezi’nin istikrarlı başarılarını devam ettireceğini sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here