Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez’de yılbaşı alışverişi, evlere teslim uygulaması ile daha kolay

Akmerkez’de yılbaşı alışverişi, evlere teslim uygulaması ile daha kolay

Akmerkez, Easypoint uygulaması ile misafirlerinin alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. 31 Aralık tarihine kadar 1.500 TL ve üzeri yapılan alışveriş paketleri; Etiler, Akatlar, Ulus ve Bebek bölgesindeki adreslere ücretsiz olarak teslim ediliyor. Akmerkez, misafirlerinin rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşaması için yeni uygulamalar hayata geçirmeyi sürdürüyor. Ziyaretçilerin 15-31 Aralık tarihleri arasında yaptıkları 1.500 TL ve üzeri alışverişler, randevu ile Etiler, Akatlar, Ulus ve Bebek bölgesindeki belirttikleri adrese ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Yılbaşı ruhunu erkenden misafirlerine yaşatmak için birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Akmerkez, misafirleri için Akmerkez Easypoint eve teslimat uygulaması ile müşterilerin alışveriş deneyimine ayrıcalık ve kolaylık kazandırıyor.

Akmerkez misafirlerinin yapacakları 1.500 TL ve üzeri gıda, mobilya, beyaz eşya harici alışverişlerini saat 15:00’e kadar Akmerkez Easypoint noktasına teslim ettikleri taktirde paket teslimatları aynı gün; saat 15.00’ten sonraki alışveriş paketleri ise ertesi gün saat 14.00’e kadar randevu sistemiyle ücretsiz olarak misafirlerin adreslerine ulaştırılacak.

Misafirler, alışveriş paketlerini fiş ibrazıyla Easypoint noktasına teslim edecek. Buradan teslim alınan ürünler, müşterinin talep ettiği tarih ve saat aralığında ilgili adrese ulaştırılacak. Ayrıca tüm ürünler Easypoint noktasında teslim alındıktan sonra her türlü zarar ve kayba karşı limitler dahilinde sigortalanacak. Paket başına maksimum büyüklüğün 60*60*40 cm olarak belirlendiği uygulamaya dair detayları www.akmerkez.com.tr ve Akmerkez Easypoint noktasından öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here