Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez’de çocuklar için kış sporları konuşulacak

Akmerkez’de çocuklar için kış sporları konuşulacak

Akmerkez ev sahipliğinde 4 Aralık Pazar günü gerçekleşecek SPX Kids Talk’ta, çocuklarda kayak ve snowboarda dair tüm sorular yanıt bulacak. SPX Spor Geliştirme Müdürü Sedat Yakut’un, Klinik ve Sporcu Beslenme Uzmanı Raysa Büyükbahar Uzunyol’un ve Sway Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Berke Dikmen’in konuk olacağı SPX Kids Talk tüm ebeveynleri ve çocukları bekliyor.

Birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Akmerkez, ebeveynleri ve çocukları SPX Spor Geliştirme Müdürü Sedat Yakut, Klinik ve Sporcu Beslenme Uzmanı Raysa Büyükbahar Uzunyol ve Sway Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Berke Dikmen’in konuşmacı olacağı SPX Kids Talk’ta ağırlayacak. “Çocuğum kayağa/snowboarda başlıyor” başlığı altında merak edilen tüm soruların konunun uzmanları tarafından yanıtlanacağı SPX Kids Talk, 4 Aralık Pazar günü saat 12.00-14.30 arası gerçekleşecek.

Kayağa ve snowboarda başlama yaşı, ekipman seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, erken yaşta kış sporlarına başlamanın çocuk sağlığına faydaları, kış sporlarında sakatlanmaların önüne geçmenin yolları, spor yapan çocuklarda beslenme önerileri ve akıllardaki daha birçok konu SPX Kids Talk’ta konuşulacak.
Çocuk etkinlikleri, çeşitli hediye ve ikramlarla renklenecek etkinliğe tüm misafirler ücretsiz olarak katılabilecek.

PROGRAM
12.00 Buluşma ve Açılış
12.30 Sedat Yakut ile Çocuklarda Kış Sporu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
13.00 Berke Dikmen ile Spor Eğitimi ve Kış Spor Kampları
13.30 Raysa Büyükbahar Uzunyol ile Çocuklarda Kış Sporlarında Beslenme
14.00 İkramlar ve Çocuk Etkinlikleri
14.30 Kapanış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here