Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Akmerkez’de Sevgililer Günü heyecanı

Akmerkez’de Sevgililer Günü heyecanı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecanla beklenen “Sevgililer Günü Alışveriş Şenliği” 9-12 Şubat tarihleri arasında Akmerkez etkinlik alanında misafirleriyle buluşuyor. Etkinlikte ünlü markalar ve tasarımcılar sevdiklerini mutlu etmek isteyen misafirler için farklı kategorilerde hediye seçenekleri sunacak. Ayrıca Hande Kazanova, Akmerkez Instagram hesabı üzerinden yapacağı “’Hayaller, Gerçekler 2021’de Burçlar Aşktan Ne Bekler?” konulu canlı yayınla 2021’de burçların aşk hayatındaki beklentilerini ve birbirleriyle uyumunu yorumlayacak.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, özgün hediye seçeneği arayanlar bu yıl da Akmerkez’de buluşuyor. Canan&İris Concept Events iş birliği ile düzenlenecek “Sevgililer Günü Alışveriş Şenliği”nde takıdan giyime, aksesuardan tasarıma , dekoratif ürünlerden doğal kozmetik ürünlere kadar birçok butik marka, tasarım tutkunlarıyla buluşacak. Sevgililer Günü Alışveriş Şenliği, dört gün boyunca 10.00-20.00 saatleri arasında özel indirim seçenekleriyle Akmerkez misafirlerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Hande Kazanova, Akmerkez Instagram hesabı üzerinden yapacağı “’Hayaller, Gerçekler 2021’de Burçlar Aşktan Ne Bekler?” konulu canlı yayın ile 2021’de burçların aşk hayatındaki beklentilerini ve birbirleriyle uyumunu yorumlayacak. 21.00-22.00 saatleri arasında gerçekleşecek canlı yayında Kazanova, Akmerkez Instagram hesabı takipçilerinin de sorularını yanıtlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here