Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Anatolium AVM’de Anneler Günü coşkuyla kutlandı

Anatolium AVM’de Anneler Günü coşkuyla kutlandı

Sosyal ve kültürel etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar sunan Anatolium AVM, Anneler Günü’ne özel hazırladığı kampanya ve etkinlikleri ile ziyaretçilerini bir kez daha memnun etmeyi başardı.

Mallexpert tarafından yönetim ve kiralaması yapılan Anatolium AVM, her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü’nü yarışmalarıyla ve sürpriz hediyeleriyle kutladı. “Gülünce çiçek açan annelerimize bir hediye de bizden” mottosuyla kampanya düzenleyen Anatolium AVM, 10-12 Mayıs tarihleri arasında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan A Card’lı ziyaretçilerine dekoratif yapay çiçek hediye etti.

Kampanyanın yanı sıra Anneler Günü’ne özel düzenlediği birbirinden eğlenceli yarışmaları ile ziyaretçilerini mutlu etmeyi başaran Anatolium Ankara AVM, yarışmalarda dereceye giren annelere çeşitli hediyeler de takdim etti. Terlik atma, penaltı çekme gibi yarışmaların yer aldığı etkinliklerde anneler, kıyasıya mücadele ederek renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Ayrıca Anneler Günü’ne özel bir de fotoğraf sergisi hazırlayan Anatolium AVM, ziyaretçilerine bu özel günde hem eğlencenin hem de alışverişin ayrıcalıklarını bir kez daha sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here