Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM Aqua Florya da aşı seferberliğine dahil oluyor

Aqua Florya da aşı seferberliğine dahil oluyor

Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınının önüne geçmek için başlatılan aşı seferberliğine dahil oluyor. 21-25 Haziran 2021 tarihleri arasında, alışveriş merkezinde kurulacak aşı standında, dileyen ziyaretçiler, Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi sağlık ekibi tarafından uygulanacak olan aşılarını olabilecekler.

Konuyla ilgili olarak konuşan Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürü Mehmet Köklü, “Alışveriş merkezimizde kurulacak olan aşı standı, İstanbul’da bir ilk olacak. Bu hizmeti, Dr. Murat Dilmener Pandemi Hastanesi iş birliğinde aşı olmak isteyen ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın ayağına getirebildiğimiz için mutluyuz. Aşılama kampanyamız ile ziyaretçilerimize bu hizmet, İstanbul’da ilk defa bir alışveriş merkezinde sunulacak. Salgının en başından beri, Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan tedbirlere ek olarak kendi bünyemizde de toplum sağlığını korumaya yönelik tüm önlemleri titizlikle alıyoruz.

Ziyaretçilerimiz, 21 Haziran, Pazartesi günü itibari beş gün boyunca alışveriş merkezimize gelip aşılarını olabilecekler. Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak aşı seferberliğinde de öncü olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here