Ana Sayfa İNDEKS Ariş Pırlanta Ariş Pırlanta yeni mağazası ile Sakarya Cadde 54 AVM’de

Ariş Pırlanta yeni mağazası ile Sakarya Cadde 54 AVM’de

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta yeni konseptli 7. mağazasını Sakarya Cadde 54 AVM’de açtı. Cadde 54 AVM’nin zemin katında yer alan Ariş Pırlanta Çoklar Kuyumculuk mağazası açılışa özel kampanyası, zengin koleksiyonları ve birbirinden şık ürünleri ile Sakaryalı mücevherseverlerle buluşacak.

Pandemiye rağmen mağazalaşma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürerek perakende ağını genişleten, mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, yeni konseptli 7. mağazasını, uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığı Çoklar Kuyumculuk ile Sakarya’da açtı. Yeni mağazası ile Ariş, zengin koleksiyonlarını ve birbirinden şık ürünlerini Sakaryalılarla buluşturacak.

Çoklar Kuyumculuk’la dev iş birliği
114 yıllık geçmişi ile sektöre yön veren Ariş, Sakarya’nın önde gelen kuyumcularından Çoklar ile gücünü birleştirerek açacağı yeni mağazası ile Sakaryalı mücevher meraklılarına gerçek kalite ve doğru fiyat anlayışıyla en kaliteli hizmeti sunacak. Şehrin en etkin alışveriş merkezlerinden biri olan ve Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Cadde 54 AVM’nin zemin katında yer alan Ariş Pırlanta Çoklar Kuyumculuk mağazası, dönem dönem çeşitli sürpriz ve fırsatlarla fark yaratarak, takı alışverişlerinde tercih edilen ilk adres olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here