Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Aşk Anatolium Ankara’da

Aşk Anatolium Ankara’da

http://redmaplehomestead.com/ed/dQjkU3TZIEQ Yönetim ve kiralaması Mallexpert tarafından yapılan Anatolium Alışveriş Merkezi ‘’Sevgililer Günü’’nde de ziyaretçilerini kampanya ve etkinliklerle dolu bir programla karşılıyor.

livre comment faire la bonne rencontre 8-16 Şubat tarihleri arasında “Dilek Ağacı&Aşk Panosu” kurulacaktır. Ziyaretçilerimiz kurulan bu alanda aşka dair dileklerini dilek ağacına bağlayıp notlarını ise aşk panosuna yazabilecektir.

8-16 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne özel kurulan “Fotoğraf Çekinme” alanında ise anı ölümsüzleştirebilecekleri fotoğraflar çekinme imkanı bulacaktır.

14-15 Şubat’ta “Adımlar Yarışıyor Aşk Kazanıyor” isimli yarışmada ziyaretçilerimiz düzenlenen özel platformda doğru kutuları seçerek birbirlerine ulaşmaya çalışıyor ve birbirine ulaşabilen çiftler sürpriz hediyeler kazanacaktır.

15 Şubat’ta “Canlı Müzik” etkinliği ile romantik şarkılar söylenecek ve ziyaretçilerimize adeta müzik ziyafeti verilecektir.

Sevgililer Günün’de ziyaretçilerinin hediyelerini de unutmayan Anatolium Alışveriş Merkezi’nde 14-16 Şubat tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere “Dekoratif Biblo” hediye edilecektir.

Anatolium Alışveriş Merkezi Bu Dolu Dolu “Sevgililer Günü” Programına tüm ziyaretçilerini davet ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here