Ana Sayfa AVM Aslan Müzikli Gösteri M1 Konya AVM’de

Aslan Müzikli Gösteri M1 Konya AVM’de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, çocuklar için yaz tatiline girerken eğlenceli bir prog-ram hazırladı. Çocukların tatile renkli bir giriş yapması için harekete geçen M1Konya AVM; 17-18-19 Haziran tarihleri arasında Aslan çizgi filminin müzikli gösterisi günde üç seans ücretsiz olarak yapılacak. Müzikli gösteriye tüm çocuklar etkinlik alanında katılabilecek.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, yaz tatili girişinde çocuklara eğlenceli vakit geçirtecek bir program hayata geçirdi.

17-19 Haziran tarihleri arasında her gün üç seans olarak ücretsiz Aslan çizgi filminin müzikli gösterisine tüm çocuklar etkinlik alanında katılabilecek. Gösteride farklı sorunlar için yeni araçlar hayal eden As-lan’ın merak ettiği konuları dedesinin yardımı ile çözdüğü hikayeleri yer alacak.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yaz tatilinde çocuklara eğlenecekleri bir program sunuyor. Ayrıca çocuklara akranlarıyla sosyalleşebile-cekleri bir alan da sağlamış oluyor.

Kontenjanları sınırlı etkinliklerine bütün çocukları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here