Ana Sayfa İNDEKS Atasay Atasay, Emaar Square Mall’da 2 mağaza açtı

Atasay, Emaar Square Mall’da 2 mağaza açtı

Atasay Mücevherat, Emaar Square Mall’de iki mağaza birden açtı. Atasay, mağaza sayısını 150’ye çıkarmış oldu.

Dünya trendlerini takip eden tasarımları ve imza attığı “ilk”lerle Türk mücevher sektöründe Lovemark olan Atasay, Emaar Square Mall’da 54 ve 66 metrekarelik iki mağazası ile müşterilerine hizmet verecek.

Açılış sonrası Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, “İstanbul’a değer katacak Emaar Squar Mall’da açtığımız iki mağaza ile toplam mağaza sayımız 150 oldu dedi ve şöyle devam etti:
“Genişleyen mağaza ağı ve yenilikçi anlayışımız ile her hanede en az bir kişiye ulaşmak ve yaşam biçimlerine uygun mutlaka markalı mücevher ile buluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Bu yıl yurt içinde ve dışında toplam 24 mağaza açmış olmayı ve dünya trendleriyle eş zamanlı yenilikçi ürünlerimizi tüketiciler ile buluşturmayı hedefliyoruz. Emaar Square’de açtığımız iki mağazamızla ekonomik değer yaratacağına inandığımız bu destinasyonun yüksek yabancı ve yerli ziyaretçilerin uğrak yeri olacağına inanıyoruz. İstanbul’un yeni cazibe merkezinde dünya ve Türkiye tüketicilerini en trend mücevherlerle buluşturacağız. Bu değerli lokasyonun iyi bir eğlence ve alışveriş merkezi olacağı noktasında şüphemiz yok.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here