Ana Sayfa İNDEKS Atasay Atasay mağaza yatırımlarında hız kesmiyor

Atasay mağaza yatırımlarında hız kesmiyor

Türkiye’nin en geniş mücevher perakendecisi Atasay, İzmir’de yeni bir mağaza daha açarken, Rize’deki cadde mağazasını yeni yerine taşıdı. Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, 148’i yurt içinde 17’si yurt dışında olmak üzere toplam 165 mağaza ile çok geniş bir kitleyle buluştuklarını belirterek, “Mağazalarımızla son üç yılda yüzde 93 büyüdük” dedi.

Mücevherat sektörünün oyun kurucu markası Atasay, mağaza yatırımlarında hız kesmiyor. Atasay, her yaşa ve her tarza uygun binlerce ürün seçeneklerini dünya mücevher modasının en güncel halini sunmaya ve bu seçkisini yeni açılan mağazalarda da tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

İzmir’de 10 mağazası olan Atasay, 11’inci mağazasını da İstinye Park AVM’de açtı. Rize’deki cadde mağazasını da Şimal AVM’ye taşıyan Atasay, dünya modasını yansıtan zengin ürün gamındaki tasarımlarını ‘yeni normal fiyatlar’ ile tüketicilerin beğenisine sundu.

Atasay Kamer: Mağazalarımızla son üç yılda yüzde 93 büyüdük
Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer, 148’i yurt içinde 17’si yurt dışında olmak üzere 165 mağaza ile çok geniş bir kitleyle buluştuklarını belirterek, şunları söyledi: “Mağazalarımızla son üç yılda yüzde 93 oranında büyüme yakalamış durumdayız. En yaygın markalı mücevher perakendecisi olarak, kendi alanımızda lider olmamızda Türkiye’nin hemen her noktasında bulunan mağazalarımız ve e-ticaret kanalımız bize çok büyük bir avantaj sağlıyor. Tüketicinin gittiği her yerde güvenilir dostu olmayı sürdürme yaklaşımımız devam ederken, sürdürülebilir ticaret ve verimlilik karar mekanizmamızda rol oynuyor. Hem yurt içinde hem yurt dışında mağaza yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yurt içinde önümüzdeki yıl 5 mağaza daha açma planımız var. 2022 yılında yurt dışında da Fransa, Almanya ve Azerbaycan’da yeni mağazalar açacağız. Ayrıca Avusturya, İngiltere, İsviçre, Hollanda, Bulgaristan ve Mısır’a da mağaza açmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here