Ana Sayfa Gündem AVM lojistiğine Suha Lojistik çözümü

AVM lojistiğine Suha Lojistik çözümü

AVM lojistiği konusunda 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Suha Lojistik, tüm güvenlik risklerini minimuma indiren süreç yönetimini sağlıyor. Suha Lojistik Genel Müdürü Hamdi Keçeli, eğitimli ve deneyimli bir ekiple AVM lojistik yönetimi sürecini eksiksiz yerine getirdiklerini belirtti. Mağaza ile mal kabul arasında geçen zamanı katma değere dönüştürdüklerini anlatan Keçeli, “AVM lojistiğinde her koşulda güvence veriyoruz” diye konuştu.


Suha Lojistik’in hizmet anlayışını ve sektördeki iddiasını sizden dinleyebilir miyiz?

2007 yılından bu yana AVM lojistiği konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Gelişmeleri yakından takip eden, hızla gelişen dünyada teknolojiyi yakalayabilen ve bilgi birikimini doğru şekilde tecrübeye dönüştürebilen bir anlayışımız bulunuyor. AVM içerisinde tüm lojistik sürecinde bir muhatabınızın olmasıyla mal kabul noktasında güvenliği büyük oranda artırıyor. Bu nedenle AVM yönetimi ile iş birliği içinde çalışarak yönetim kararlarının doğru uygulanması için gerekli olan tüm yapıyı kurarak yönetiyoruz ve ayrıntılı bir rapor sunuyoruz. Böylelikle AVM yönetiminin iş yükünü ve yasal sorumluluklarını da de azaltmış oluyoruz.

Suha Lojistik olarak çözüm ortaklarınız olan AVM’lerin kazanımlarından bahseder misiniz?
Öncelikle AVM lojistiği sürecindeki tüm güvenlik risklerini minimuma indiriyoruz. Yönetim organizasyonunu güçlendirerek AVM operasyonu yönetiminin verimliliğini artırıyoruz. En önemli konularımızdan biri de müşteri memnuniyetini sağlamak. Sorunlar karşısında hızlıca alternatifler ortaya çıkararak farklı bakış açılarıyla en doğru çözümü sunuyoruz. Elbette yasal yükümlülüklerin gereksinimleri ve risklerin ortadan kaldırılması konusunda AVM yönetimine destek oluyoruz.

AVM lojistiği sürecindeki çalışma prensipleriniz nelerdir?
Suha Lojistik olarak 10 yılı aşkın bir deneyimimiz bulunuyor. Biz, her koşulda güvence veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ihtiyaçlara anında cevap vererek iş süreçlerini hızlandırıyor. En titizlik gösterdiğimiz konulardan biri ise iş güvenliğinden asla ödün vermememiz. Suha Lojistik’in eğitimli ve deneyimli ekibi ile mağaza ve yönetimin işleyişini kolaylaştırıyoruz. AVM müşterilerine taşıma olanağı sağlayarak ürünlere taşıma garantisi veriyoruz. Tüm bu süreçlerde yasal yükümlülükleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Mağaza işletmelerinin depo eleman yükü de ortadan kalkmış oluyor. Mağaza ile mal kabul arasında geçen zaman katma değere dönüştürülüyor. Mal kabul ürünleri müşteriye hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıyor. Taşıma esnasında oluşan görüntü kirliliğini de ortadan kaldırmış oluyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here