Ana Sayfa AVM Axis İstanbul’da hediye baharı

Axis İstanbul’da hediye baharı

Axis İstanbul AVM 15 Nisan – 15 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini alışveriş merkezi içinde yer alan Hediye Dükkanı’nda uzun soluklu bir kampanyaya davet ediyor. Ziyaretçiler Axis İstanbul Kart’larına topladıkları Fırsat Puanları Hediye Dükkanı’nda küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, ev dekorasyonu ürünlerden bisiklete kadar yüzlerce hediye üzerinde diledikleri gibi kullanabilecek.

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de yılın en uzun soluklu kazandıran kampanyası başladı. 15 Nisan’da başlayan ve 15 Ekim’e kadar sürecek kampanya kapsamında ziyaretçiler yaptıkları alışveriş sonrası Axis İstanbul Kart’larına topladıkları Fırsat Puanlar’la Hediye Dükkanı’ndan dilediği ürünün sahibi olabilecek.

Hediyelerin stoklarla sınırlı olduğu alışveriş merkezlerinde, ziyaretçiler topladıkları puanlarla 1. Katta yer alan Hediye Dükkanı’ndan beyaz eşya, küçük ev aletleri, ev dekorasyon ürünleri, bisiklet gibi yüzlerce hediyeyi kazanma fırsatı yakalayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here