Ana Sayfa AVM Axis İstanbul’dan sinemaya çağıran kampanya

Axis İstanbul’dan sinemaya çağıran kampanya

buy provigil israel Axis İstanbul AVM, bünyesinde yer alan Cinemaximum salonlarında başlatılan indirimli sinema bileti kampanyasına ev sahipliği yapıyor. Uygun fiyat politikası ve konforuyla Bayrampaşa’da tercih edilen sinema salonlarının başında gelen Axis İstanbul AVM’de bilet fiyatları, halk günü olan Çarşamba günlerinde 13 TL’ye kadar düşerken diğer tüm günler için 15,5 TL olarak uygulanıyor.

free dating sites no sign up without credit card Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM bahara yepyeni kampanyalarla girdi. Alışveriş merkezi bünyesinde yer alan Cinemaximum sinemalarında başlatılan bilet kampanyası ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Bayrampaşa’nın tercih edilen sinema salonlarının başında gelen Axis İstanbul AVM halk günü olarak belirlenen Çarşamba günleri 13 TL, diğer tüm günler için ise 15,5 TL’den sunulan bilet fiyatlarıyla ziyaretçilerine hem uygun hem de rahat bir sinema keyfi yaşatıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here