Ana Sayfa İNDEKS AYD AYD yayını sektörle buluştu

AYD yayını sektörle buluştu

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), ülkemizdeki alışveriş kültürünün tarihsel gelişimini derinlemesine ele aldığı “Takastan Paraya, Agoradan Çarşıya, Bedestenden AVM’ye Alışveriş” kitabını dün akşam İstinye Park Masa Restaurant’da gerçekleşen davet ile perakende sektörünün duayenleri ile buluşturdu.

AYD Başkanı Hulusi Belgü’nün ev sahipliğinde düzenlenen davete Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, D Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. YK Murahhas Üyesi Cem Eriç, Krea Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı ve AYD Kurucu Başkanı Hakan Kodal, Avrupakent Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz, Fiba Commercial Properties CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, Tepe Emlak Yatırım İnş. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Hayal Olcay, TAMPF Yönetim Kurulu Başkanı Alp Önder Özpamukçu, Multi Turkey Yönetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Şapkacı, Orjin Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş. CEO’su Hakan Kurt, Altaş Avukatlık Ortaklığı Kurucu Yönetici Ortağı Prof. Dr. Hüseyin Altaş, Akiş Gayr. Yat. A.Ş YK Üyesi ve Genel Müdürü İhsan Gökşin Durusoy, Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Tuncer Kınıklı, Soysal Danışmanlık Kurucusu Suat Soysal katıldı.

AYD Başkanı Hulusi Belgü davette yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi: “Bu kitap projesi uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir projeydi ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımızda gerçekleştirmiş olmaktan son derece mutluyum. AVM’lerin ülkemizde faaliyete geçişinin 30. yılı, AYD’nin 10. yılı olması açısından ayrı bir önem taşıyor. Bu kitap perakendeci ve AVM yatırımcısının nasıl birlikte büyüdüğünü, ekonomiye nasılbirlikte değer kattığını göstermesi açısından çok kıymetli bir kaynak kitap niteliği taşıyor. Kitabımıza destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

Hulusi Belgü: “Başkanlığı mayıs sonunda devredeceğim”
Belgü sözlerine şöyle devam etti: “Mayıs ayı sonunda genel kurulumuzu da yaparak Başkanlık görevimi de devredeceğim. Hep güzel anılarla bu süreci anımsayacağım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here