Ana Sayfa AVM Ayhan Sicimoğlu ve Burcu Esmersoy, Bilkent Center’da

Ayhan Sicimoğlu ve Burcu Esmersoy, Bilkent Center’da

read what he said Ünlü sanatçı Ayhan Sicimoğlu ve Burcu Esmersoy, bu yıl yenilenerek bünyesine birçok markayı bünyesine dahil eden Bilkent Center’da düzenlenecek keyifli bir söyleşide bir araya gelecek. Esmersoy’un moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide sanat, moda ve dünyanın farklı milletlerinin kültürleri konuşulacak.

http://raygunlabs.com/519-dte27722-who-is-the-anastacia-dating-girl.html Bu yıl 20. yaşını kutlayan Bilkent Center, son dönemde televizyon ekranlarındaki gezi programlarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan yazar, müzisyen, radyocu ve TV programcısı Ayhan Sicimoğlu ile güzel sunucu Burcu Esmersoy’u ağırlayacak. 13 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek söyleşide ikili, özel hayatları ve kariyerleri hakkında bilinmeyenleri Ankaralı sevenleriyle paylaşacak. Sanat, moda ve hayat tecrübelerinin de konu alınacağı söyleşide Sicimoğlu ve Esmersoy sevenlerinin sorularını yanıtlayacak.

Yenilenen bölümleri ile ziyaretçilerine oldukça geniş bir yelpazede alışveriş yapma imkanı sunan ve bu yıl 20. Yaşını kutlayan Bilkent Center’da ziyaretçiler Ayhan Sicimoğlu ve Burcu Esmersoy’un keyifli sohbetini izleme fırsatı bulacak. Merak edilen sorulara samimi açıklamalarda bulunacak ünlü isimlere sohbet sırasında müzik grubu da eşlik ederek, izleyenler sevilen şarkılar eşliğinde keyifli vakit geçirecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here