Ana Sayfa Gündem Bad Bear, ilk fiziksel mağazasıyla Marmara Forum’da

Bad Bear, ilk fiziksel mağazasıyla Marmara Forum’da

Renk çeşitliliği ve farklı ruh hallerine hitap eden özgün tasarımlarını ürünlerine yansıtarak sokak modasına yön veren Bad Bear’ın ilk fiziksel mağazası, Marmara Forum’daki görkemli ve eğlenceli bir törenle açıldı.

Lüks ve konforu buluşturan özgün tasarımlarıyla stil sahibi tüm kullanıcıları şıklığın özüyle buluşturan Bad Bear’ın merakla beklenen ilk fiziksel mağazası Marmara Forum’da açıldı. Farklı stil kodlarını buluşturduğu ürünler ile modern ve zamansız görünümler sergilemeye olanak sağlayan Bad Bear’ın Covid-19 önlemlerine uygun şekilde gerçekleştirilen ilk fiziksel mağazasının açılışına markanın kurucusu Seyhan Selçuk, basın mensupları ve davetliler katılım gösterdi. Davetliler arasında oyuncular Enis Arıkan ve Deniz Tansel Öngel’in de olduğu mağazanın açılış töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Graffiti sanatçılardan rengarenk Bad Bear tişörtleri
Her mevsim ilham veren ve zarif seçkisiyle genç, dinamik, şehirli kadın ve erkeklere konforlu bir sezon sunan Bad Bear’ın ilk fiziksel mağazasının açılışı eğlenceli bir etkinliğe de ev sahipliği yaptı. Graffiti sanatçılarının diledikleri boyalarla beyaz Bad Bear tişörtlerini boyadığı ve kendi özel tasarımlarını ortaya çıkardığı etkinlikte katılımcılar da bu eğlenceli anlara dahil olarak doyasıya vakit geçirdi.

Sokak modasının yeni adresi Marmara Forum’daki Bad Bear mağazası
Erkek ve kadın kategorisindeki ürünlerinin tasarımlarıyla fark yaratan Bad Bear’ın ilk fiziksel mağazası, kullanıcılarına geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Bad Bear’ın en çok tercih edilen ürünlerinin yanı sıra her sezonda yeni ürünlerin de ilk kez kullanıcılarla buluşacağı mağaza, özgür bir alışveriş deneyimi sunmanın yanı sıra sokak modasına dönüş için bir buluşma noktası olacak.

Fark yaratan ürünleriyle sokak modasının öncü markası olan Bad Bear’ın ilk fiziksel mağazası Marmara Forum’un 1. katında hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here