Ana Sayfa Gündem Beauty Studio by Watsons Kanyon’da

Beauty Studio by Watsons Kanyon’da

helpful site Watsons, göz alıcı bir kişisel bakım ve güzellik deneyimi için herkesi Kanyon mağazasına bekliyor.

Güzellik ve kişisel bakımın değişmeyen adresi Watsons, profesyonel güzellik uzmanları tarafından uygulanan kalıcı ojeden maniküre, kaş ve makyaj uygulamalarından saç uygulamalarına kadar birçok güzellik hizmeti sunduğu Beauty Studio by Watsons’ı tüketicileri ile buluşturdu.

İlk olarak Kanyon AVM’de bulunan Watsons mağazasında hizmet vermeye başlayan Beauty Studio by Watsons, İzmir Kıbrıs Şehitleri ve Ankara Tunalı Hilmi caddelerindeki Watsons mağazalarında da çok yakında güzellik tutkunları ile buluşacak.

Beauty Studio by Watsons’ın hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerin hizmet almak istedikleri mağazayı aramaları ya da doğrudan mağazayı ziyaret ederek randevu almaları yeterli.

where can i buy nolvadex and clomid Watsons ile tepeden tırnağa bakım
Watsons saç uzmanları, makyaj sanatçıları, profesyonel sertifikalı maniküristleri ve kaş uzmanları tarafından uygulanan servisler; avantajlı tanışma fiyatları ile güzellik ve kişisel bakımdan vazgeçemeyenleri bekliyor.

Oje, kalıcı oje, nail art gibi uygulamalar 7.5 TL ile 60 TL, el bakım uygulamaları ise 5 TL ile 40 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Kaş ve yüz uygulamaları 7.5 TL ile 30 TL, makyaj uygulamaları 50 TL ile 250 TL, saç uygulamaları ise ortalama olarak 20 TL tutarındaki uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here