Ana Sayfa İNDEKS Beymen Beymen, yazı Bodrum’da dört mağaza ile karşılıyor

Beymen, yazı Bodrum’da dört mağaza ile karşılıyor

Öncü kimliği, yaratıcı proje ve iş birliktelikleri ile moda dünyasına yön veren, dünyaca ünlü markaların en yeni ve gözde tasarımlarını sevenleriyle buluşturan Beymen, Haziran ayı boyunca Bodrum’da üçü bu yıl ilk kez hizmete girecek dört mağaza açılışı gerçekleştirecek.

Her yıl büyük heyecanla beklenen BeymenResort Yalıkavak Marina mağazasının 2021 yaz sezonu açılışını Haziran ayı başında gerçekleştiren BEYMEN, 15 Haziran’da da BeymenResort Mandarin Oriental, Balmain Yalıkavak Marina ve Valentino Yalıkavak Marina mağazalarını hizmete sunacak.

Haziran ayı boyunca gerçekleştirecekleri mağaza açılışlarıyla bu yaz Bodrum’a farklı bir soluk getirmeye hazırlandıklarını belirten BeymenGrup CEO’su Elif Çapçı, “Yaz aylarında lüksün merkezi olan Bodrum, pandeminin etkisi ve yeni normalde farklı çalışma modellerinin yaygınlaşmasıyla artık yaz-kış nüfusun yoğun olduğu bir lokasyon haline geldi. Haziran ayı boyunca Bodrum’da dört mağaza açılışımız olacak. Artık bir Bodrum klasiği haline gelen ve her yıl yazın gelişini müjdeleyen BeymenResort Yalıkavak Marina, Haziran ayı başında yeni sezona merhaba dedi. Cennet Koyu’nun büyüleyici atmosferinde, stil ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getiren Mandarin Oriental Bodrum bünyesindeki yeni BeymenResort mağazamız 15 Haziran’da açılıyor. BeymenResort Mandarin Oriental’de pek çok dünya markasının kadın ve erkek hazır giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve plaj koleksiyonlarını yanı sıra home koleksiyonlarımızı ve parfüm dünyasının niş markalarını Beymendostlarıyla buluşturacağız. 15 Haziran’da aynı zamanda Yalıkavak Marina’nın en özel iki noktasında Balmain ve Valentino butiklerimiz moda severlere ilk kez kapılarını açacaklar. Her iki markanın da butiklerinde hem kadın hem de erkek hazır giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları yer alacak. Beymenolarak, lüks moda pazarındaki lider konumumuzu her geçen gün daha da ileriye taşıyarak, Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkemiz ile ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here