Ana Sayfa İNDEKS Beymen Beymen yeni mağazalarla büyüyor

Beymen yeni mağazalarla büyüyor

no prescription Lamictal Türkiye’nin yanı sıra dünya lüks perakende sektörünün de önde gelen oyuncuları arasında yer alan Beymen, yeni mağazalarla büyümeye devam ediyor. Beymen, yeni mağazasını Hilltown Karşıyaka AVM’de açtı.

https://emeraldcitygymnastics.com/1263-dte38983-guys-who-only-look-for-sex-online-dating.html 900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını aynı çatı altında modaseverlerle buluşturan Beymen, yeni mağazasını 18 Ekim 2019, Cuma günü İzmir’in yeni cazibe merkezi Hilltown Karşıyaka’da açtı.

Bin 353 metrekarelik bir alanda hizmet veren iki katlı Beymen Hilltown Karşıyaka’nın ilk katında dünyaca ünlü markaların kadın hazır giyim, ayakkabı ve çanta, aksesuar ve kozmetik koleksiyonlarının yanı sıra Beymen Collection, Academia ve Blender markalarının en yeni kadın ve erkek koleksiyonlarını moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Mağazanın ikinci katında ise erkek hazır giyim, ayakkabı ve çanta koleksyonları yer alıyor.

Ayrıcalıklı hizmetleri, üstün servis anlayışı ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunan Beymen Hilltown Karşıyaka, her gün 10.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here