Ana Sayfa Yiyecek-İçecek BigChefs yeni şubesi ile Galataport’ta

BigChefs yeni şubesi ile Galataport’ta

Sıcak atmosferi, misafirlerini evinde hissettiren servis anlayışı ve damaklarda iz bırakan lezzetleriyle, bulunduğu tüm lokasyonların vazgeçilmez buluşma noktası haline gelen BigChefs, yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor. 64’üncü şubesini İstanbul’un yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açan Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası, tarihi yarımadanın büyüleyici manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlıyor.

Tanıdık bir yerde hissettiren sıcak atmosferi, lezzetli yemekleri, ‘mutlu misafir’ ilkesi ve güler yüzlü ekibiyle müşterilerini ağırlayan BigChefs, yeni şubeleriyle restoran sayısını artırıyor. 64’üncü şubesini İstanbul’un yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açan marka, Karaköy’ün büyüleyici atmosferinde, tarihi yarımadayı gören eşsiz deniz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlıyor.

Cruise gemilerinin ziyaret merkezi Karaköy’de deniz kenarında yer alan konumu ile misafirlerine hem açık hem de kapalı alanda keyifli vakit geçirme imkânı sunan BigChefs Galataport, yaklaşık 180 kişilik oturma alanına sahip. Tüm BigChefs’lerde olduğu gibi ev sıcaklığındaki dekorasyonuyla hizmet veren BigChefs Galataport, zengin seçeneklerden oluşan sabah kahvaltılarından en keyifli öğle yemeklerine, akşamüzeri buluşmalarından enfes akşam yemeklerine kadar, günün her saatinde misafirlerini özel tatlarla buluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here