Ana Sayfa AVM Bilkent Center, Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülü’nün sahibi oldu

Bilkent Center, Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülü’nün sahibi oldu

Bilkent Center

http://restorenature.org/albuterol Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım’ın yönetiminde olan Bilkent Center, AYD ve Soysal işbirliği kapsamında verilen “Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülü”nün sahibi oldu. Geçtiğimiz yıl da aynı ödüle layık görülen Bilkent Center, iki yıl üst üste önemli bir başarıya imza atmış oldu.

http://detweehoeven.nl/62150-dte56599-women-seeking-men-semo.html AYD ve Soysal işbirliği nezdindeki Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi kapsamında her yıl verilen ödül; güvenlik, temizlik, otopark, tuvaletler ve ortak alanlar gibi fiziksel koşullar ile hizmet kalitesi anlamında en iyi performansı gösteren alışveriş merkezlerine veriliyor.

Konuklarına en kaliteli hizmeti, kendisini özel hissedeceği şekilde veren Bilkent Center adına ödülü 5 Mart 2020 tarihinde İstanbul’da düzenlenen 12. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde Bilkent Center Alışveriş Merkezi Müdürü Ayhan Aytekin aldı. Aytekin; “Sürekli yenilemelere yönelik yatırımlar yapıyor ve konuklarımızın keyifli ortamlarda alışveriş ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz. Mimari kriterleri hem çevreci bir çerçevede hem de farklılık hissettiren koşullarda, kaliteye azami önem vererek belirliyoruz.” dedi.

20. yılında yenilenerek, bünyesine birçok yeni markayı dahil eden Bilkent Center, geçtiğimiz yıl “Ankara Coffee Festival” ile Hermes Creative Awards,’tan 4 platin ödüle, Uluslararası Sanat Festivali ileMarcom Awards’tan bir platin ödüle ve European Property Awards’tan Yenileme ve Perakende Mimarisi kategorilerinde 2 ayrı ödüle layık görüldü.

Aynı zamanda Bilkent Center,Global RLI Awards’taEn İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu ve En Yenilikçi Yeme & İçme Konsepti kategorilerinde finale kaldı.

Özel mimarisi içerisinde zengin dünya mutfağı alternatifleri ve eğlence mekanları ile fark yaratan. Bilkent Center gerek içinde bulundurduğu markalarla, gerekse konsepti ve mimarisi ile Ankara ve Türkiye’de adından övgüyle söz ettiriyor.Bilkent Center’da mutluluk paylaştıkça çoğalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here