Ana Sayfa İNDEKS Bilkent Center Bilkent Center’a ‘En İyi AVM Renovasyonu’ ödülü

Bilkent Center’a ‘En İyi AVM Renovasyonu’ ödülü

Bilkent Center Global RLI Awards 2020’de “En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu” ödülünü aldı. Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım’ın yönetiminde olan Bilkent Center, dünya perakende ve eğlence sektörünün en prestijli ödüllerinden olan, 10 ülkeden 75’e yakın projenin değerlendirildiği Global RLI Awards 2020’de “En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Tepe Emlak Yatırım’ın yönetiminde yenilenerek birçok markayı bünyesine dahil eden Bilkent Center, İngiltere’nin en saygın küresel dergilerinden Retail and Leisure International tarafından ödüle layık görüldü. Bilkent Center, dünyanın dört bir yanındaki en vizyoner ve en yenilikçi, perakende ve eğlence konseptlerini ödüllendirmek için düzenlenen Global RLI Awards 2020’de “En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Pandemi nedeniyle bu yıl online olarak düzenlenen ödül töreninde konuşma yapan Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Deniz Bozan, 10 ülkeden 75’e yakın projenin değerlendirildiği Global RLI Awards 2020’de Bilkent Center ile bu ödülü kazanmaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade etti. Bozan, projede yer alan takım arkadaşlarının çok emek verdiğini söyleyerek, ödülü tüm çalışma arkadaşları adına kabul ettiğini dile getirdi.

Bilkent Center yakın dönemde kazandığı, Ankara Kahve Festivali ile 4 kategoride platin ödül aldığı Hermes Creative Awards, 3. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali ile “Özel Etkinlik” kategorisinde platin ödül aldığı MarCom Awards, renovasyon projesi ile “Ticari Yenileme/Geliştirme” ve “Perakende Mimarisi” kategorilerinde 2 ayrı ödül aldığı European Property Awards’ın ardından, Global RLI Awards 2020 ile global ölçekteki başarısını taçlandırmış oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here