Ana Sayfa İNDEKS Burger King BK Planty Whopper® tüm Burger King® restoranlarında

BK Planty Whopper® tüm Burger King® restoranlarında

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®’in sebze proteini kullanılarak hazırladığı BK Planty Whopper® fark yaratan lezzeti ile tüm Burger King® restoranlarında müdavimlerini bekliyor.

Her dönem sunduğu farklı yenilik ve sürprizlerle fark yaratan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® ailesinin en yeni üyesi BK Planty Whopper®ı lezzet severlerle geçtiğimiz aylarda tanıştırmıştı. Alevde ızgara ateşi konseptinin en popüler burgeri olarak Türkiye’de de çok sevilerek tüketilen Whopper®’ın sebze proteinli eşsiz ürünü olan BK Planty Whopper® artık tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor.

Burger King® Efsanesi Whopper® yüzde 0 et seçeneğiyle

Lezzetini yüzde 100 alevde ızgara ateşinden alan, sebze proteininden üretilen BK Planty Whopper®, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşuyor. Her geçen gün yaygınlaşan, yepyeni lezzete sahip BK Planty Whopper® tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor. Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hijyenik koşullarda en sevilen lezzetleri ve kampanyaları ile yanınızda olmaya devam edecek.

TAB Gıda Lezzetlerine kesintisiz erişim sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde restoranlarında misafirleriyle buluşuyor ve verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor.

Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here