Ana Sayfa Gündem Boydak Holding yatırıma hazırlanıyor

Boydak Holding yatırıma hazırlanıyor

where to buy furosemide Boydak Holding, bünyesine yeni katılan Gümüşsuyu Halı ile yeni yatırımlarla büyümeye hazırlanıyor. Firmanın hedefi inovasyonla dünyaya yayılmak ve cirosunun yarısını ihracattan elde etmek.

Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhittin Gülal, Boydak Holding’in geçen aylarda satın aldığı Gümüşsuyu Halı’nın holding bünyesine dördüncü marka olarak girdiğini ve hedeflerinin büyük olduğunu belirtti. Gümüşsuyu markasıyla önemli adımlar atılacağının altını çizen Gülal, Gümüşsuyu markasının yeni reklam filmi ve marka çalışmasına da dikkat çekerek, “Siyah beyaz televizyonlar döneminden beri bizim kuşağın duyduğu bir slogan ve marka” değerlendirmesinde bulundu.

http://futurelinedomains.com/portfolio/?term= “Global marka olacağız”

Gümüşsuyu Halı, Kayseri’deki tesislerinde üretimine başladı. Gümüşsuyu Halı Genel Müdürü Gökmen Kara “Türkiye’nin ilk makine halısı Gümüşsuyu, Boydak Holding’in güçlü teknolojik ve üretim alt yapısıyla uzman ellerde yeniden doğuyor. Grubumuz faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider markalar oluşturma amacı taşıyor. Bu özelliğini halı sektöründe de Gümüşsuyu markasını zirveye taşıyarak ortaya koyacak” dedi. Halı sektöründe ilk 100 yıllık marka olmaya aday olan Gümüşsuyu’nu hak ettiği seviyeye ulaştırmayı hedeflediklerini belirten Kara, “Ayrıca, global bir marka olma yolunda da tüm çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Bu bağlamda, geçen hafta Gümüşsuyu olarak katıldığımız Çin’deki uluslararası halı fuarı bir başlangıç olmak üzere, 2020 yılında Almanya, İtalya, Çin başta olmak üzere birçok farklı ülkede gerçekleştirilecek sektör fuarlarına katılarak marka bilinirliğimizi artırmak ve dünyada daha çok noktaya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

free adult dating sites real Ürünlerin dörtte bir inovatif

Ürünlerinin yüzde 25’inin inovatif ürünler olduğunun altını çizen Kara, “İç bünyemizde olduğu kadar yurt dışından da tasarım ve Ar-Ge’de aynı vizyona sahip firmalar ile çalışıyoruz. Şu anda Ar-Ge’ye ayırdığımız kaynak dünyada genel ortalama olan yüzde 3’ten fazla ama bu oranlarda tutacağız önümüzdeki yıllarda. 85 ülkede faaliyetleri olan bir şirket olarak farklılaşmalıyız” şeklinde konuştu. 2019 için yüzde 17 büyüme hedefi koyduklarını vurgulayan Kara, “Şu anda yüzde 22 düzeyindeyiz. Yıl sonunu bu rakamlarla kapatırız. 7.7 milyon dolarlık ihracatımız var. Bu rakamı 9.4 milyon dolara çıkarmayı hedefliyoruz yıl sonunda. Daha sonraki yıl da çift hanelere çıkacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here