Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner, en büyük ikinci mağazasını açtı

Boyner, en büyük ikinci mağazasını açtı

Türkiye’yi çok katlı mağazacılık kavramı ile tanıştırarak, müşteri deneyiminde dünyaya örnek uygulamalar sunan Boyner, önemli ve büyük projelere yatırım yaparak büyümeye, müşterilerinin her an yanında olmaya devam ediyor. En büyük ikinci ve sürprizlerle dolu mağazasını, aile boyu eğlence ve alışverişin buluşma noktası Metropol AVM’de açan Boyner, yeni mağazasında müşterilerine 3 kata yayılmış 7 bin metrekare alanda hizmet vermeye başladı.

Mustafa Toner tarafından tasarlanan yeni mimari konseptin uygulandığı Boyner Metropol mağazası, yaşamın içinden esinlenerek ve müşteri beklentileri göz önüne alınarak geliştirilen detayları, eğlenceli sürprizleri, zengin seçkisi ile alışveriş keyfini bir üst noktaya taşıyor. Bünyesinde yer alan yeni nesil kahve konseptinin en iyi temsilcilerinden Kronotrop Coffe Bar & Roastery ile müşterilerine alışveriş sırasında keyifli bir mola imkânı da sunan Boyner Metropol mağazası, minikler için oyun alanı, zamansız ve her yaşa hitap eden oyunlardan langırt, dinlenme alanları ve telefon şarj noktaları, wi-fi hizmeti gibi özellikleriyle eğlenceli ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi vadediyor. Mağaza aydınlık, geniş ve ferah şekilde tasarlanan girişleri ile dikkat çekiyor. İkinci ve üçüncü kat arasında 8 metreyi bulan galeri boşluğu ise ihtişamıyla göz alıyor. Bu alanda kullanılan neon mesajlar dekorasyona ayrı bir renk ve eğlence katıyor. Doğallığın ve sıcaklığın ön planda olduğu mağazada ürün sunumları, aydınlatma gibi detaylar da alışverişi kolay ve konforlu bir hale getiriyor.

7 bin metrekare alanda ziyaretçilerine hizmet vermeye başlayan yeni Boyner mağazası; kadın, erkek, çocuk, spor, ayakkabı, çanta, kozmetik, aksesuar ve ev koleksiyonlarından 350 marka ve 230 bin adet ürünü aynı çatı altında müşterileriyle buluşturuyor.
Metropol AVM mağazası ile Türkiye’nin 38 ilinde toplam 112 mağazaya ulaşan perakende sektörünün lider markası Boyner, Boyner Cevahir sonrasında en büyük ikinci mağazasını da müşterileri ile buluşturmuş oldu.

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan: “Yeni nesil mağazacılık konseptimiz ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizle en çok seçeneği en keyifli ortamda en ayrıcalıklı fırsatlarla sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.”

Metropol AVM’nin, konumu, moda-yemek ve kültür-sanatı bir arada sunan konsepti, bünyesindeki markaları ile İstanbul’un en önemli yaşam ve eğlence merkezlerinden biri olmaya aday olduğunu belirten Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan, böyle bir projede yer almaktan mutlu olduklarını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Yeni nesil mağazacılık konseptimiz ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizle müşterilerimize en çok marka ve seçeneği en keyifli ortamda en ayrıcalıklı fırsatlarla sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Bunun için mağazalarımıza yenilerini eklemeye ve müşterilerimizin bizi görmek istedikleri önemli AVM projelerinde yer almaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde açılan ve açıldığı günden bu yana büyük bir ilgi ile karşılaşan Metropol AVM de bunlardan biri. Dekorasyonunda doğallığın hâkim olduğu Boyner Metropol mağazamız; içinde bulunan kafesi, çocuk oyun ve dinlenme alanları, wi-fi hizmeti gibi ince detaylarıyla müşterilerimize sıcak ve konforlu bir alışveriş imkânı sunuyor. Müşteri mutluluğunu ve beklentilerini göz önüne alarak yaptığımız öncü ve yenilikçi çalışmalarımızla müşterilerimize ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunarken, perakende sektörüne ve AVM’lere de katma değer yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.

Alışverişe keyifli bir mola
Metropol AVM mağazasında bir de yeniliğe de imza atan Boyner, mağaza içerisinde yer alan Kronotrop Coffee Bar & Roastery ile müşterilerinin alışveriş keyfine keyif katacak.

Dünya’daki “Specialty Coffee” akımını, İstanbul’da en üst seviyeye taşımayı hedefleyen Kronotrop Coffee Bar & Roastery, alışverişine kısa bir mola vermek isteyen Boyner müşterilerini mağaza içerisindeki mekânına bekliyor.

Perakende sektörünün lider markası Boyner, Türkiye genelindeki mağaza yatırımlarına önümüzdeki dönemde de hız kesmeden devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here