Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner Sports, Adıyaman’da

Boyner Sports, Adıyaman’da

PAYLAŞ

Perakende sektörünün önemli oyuncularından Boyner, mağazalaşma hızını sürdürüyor. Aktif spor ürünlerinin yer aldığı Boyner Sports, yeni bir hamle daha yaparak Adıyaman’da sporseverlerle buluştu.

Boyner, yeni Boyner Sports mağazasını tarih boyunca ticaret yollarının kavşak noktalarından biri olan Adıyaman’da açtı. Boyner Sports Adıyaman mağazası, Adıyaman Park AVM’nin 1. katında müşterileriyle buluşmaya başladı.

Adıyamanlılar, Boyner farkıyla avantajlı alışveriş yapmanın keyfini yaşayacak. Birçok kategoride olduğu gibi spor kategorisinde de kadın, erkek ve çocuklar için dünyaca ünlü markaların performans ve konfor sunan ürün seçeneklerini avantajlı fiyatlarla bir araya getiren Boyner, sadece aktif spor ürünlerinin yer aldığı Boyner Sports mağazasını Adıyaman Park AVM’de açtı. Yeni Boyner Sports mağazası Adıyaman Park AVM’nin 1. katında 925 metrekarelik alanda müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Boyner Sports mağazasında, spor yapanların ve spor giyinenlerin sıklıkla tercih ettiği spor ayakkabılar, eşofmanlar, taytlar ve sportif üstler farklı markalardan zengin bir seçki ile sunuluyor. A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra yerli ve yabancı ünlü futbol kulüplerinin formaları, ayrıca futbol ayakkabıları ve basketbol ayakkabıları sporseverleri bekliyor.

Boyner Sports Adıyaman’da; Nike, adidas, Puma, Hummel, New Balance, Kinetix, Lotto, Cazador, U.S.Polo Assn., Mavi, Levi’s, Jack&Jones, Mustang, Lee Cooper, Loft gibi markalar satışa sunuluyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin görkemli tarihi içinde yer alan ve dünyanın sekizinci harikası olarak nitelendirilen Nemrut Dağı gibi doğal güzelliklere sahip Adıyaman’da açılan Boyner Sports, Boyner’in sadece aktif spor alanında hizmet veren 10. mağazası oldu. Boyner yeni mağaza hamlesiyle, Türkiye genelinde 38 ilde 119 mağaza sayısına ulaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here