Ana Sayfa İNDEKS Boyner Boyner Sports’tan bir mağaza daha

Boyner Sports’tan bir mağaza daha

Boyner Sports

Boyner, Alanya’da açtığı yeni Boyner Sports mağazasıyla bu kategoride 10’uncu, Türkiye genelinde ise 113’üncü mağazasına ulaştı. Mağaza yatırımları ile büyümeye devam eden Boyner, Türkiye’nin turizm cenneti Alanya’daki yeni mağazasında; kadın, erkek ve çocuklar için dünyaca ünlü spor giyim markaları ile Türkiye’nin en sevilen markalarının performans, konfor ve yaşam stili sunan ürün seçeneklerini bir araya getiriyor.

Spor giyim kategorisine tüm mağazalarında geniş bir şekilde yer veren Boyner, sadece spor giyim ürünlerinin bir araya geldiği Boyner Sports mağazalarıyla da bu alandaki yatırımlarını güçlendiriyor. Boyner, 10’uncu Boyner Sports mağazasını ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Alanya’da hizmete açtı. Alanya’nın Şekerhane Mahallesi’nde açılan, iki kattan ve 1.084 metrekareden oluşan Boyner Sports mağazası, Boyner’in ilçedeki ikinci mağazası oldu. Boyner Türkiye genelinde ise 37 ilde 113 mağaza sayısına ulaştı.

Spor giyim ürünleri sadece spor salonlarında kullanılan ürünler olmaktan çıkıp, sokak modasının bir parçası haline gelirken, Boyner ürün ve marka zenginliği ile bu trende öncülük yapıyor. Dünyaca ünlü spor giyim markalarının Türkiye’deki stratejik iş ortağı olan Boyner, her yaşa ve beğeniye uygun spor giyim ürünlerini ayrıcalıklı fırsatlarla sunuyor.

Farklı spor türlerine yönelik, farklı markalardan zengin bir seçki
Boyner Sports Alanya mağazasında; koşudan futbola, basketboldan tenise farklı spor türlerine yönelik dünyaca ünlü markaların performans ve konfor sunan ürün seçenekleri yer alıyor. Spor yapanların ve spor giyinenlerin sıklıkla tercih ettiği sneakerlar başta olmak üzere şortlar, taytlar, t-shirtler, eşofmanlar, sportif üstler ve spor aksesuarları farklı markalardan zengin bir seçki ile yer alıyor. A Milli Futbol Takımı’nın yanı sıra yerli ve yabancı ünlü futbol kulüplerinin formaları, ayrıca futbol ve basketbol ayakkabıları sporseverleri bekliyor.

Ünlü jean markaları bir arada
Jean kategorisi de Boyner Sports mağazalarında oldukça önemli ve geniş bir yer tutuyor. Boyner, hem dünyadan hem de ülkemizden ünlü birçok Jean markasının koleksiyonlarını zengin bir seçki ile müşterileriyle buluşturuyor.

Boyner Sports Alanya mağazasında Nike, Adidas, Skechers, Puma, Under Armour, Hummel, New Balance, Kinetix, Lotto, Cazador, U.S.Polo Assn., Mavi, Aéropostale, Levi’s, Jack&Jones, Mustang, Lee Cooper, Loftgibi markaların kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları zengin bir seçki ile satışa sunuluyor.

Boyner, önümüzdeki dönemlerde de spor giyim kategorisini genişletmeye ve müşterilerinin alışveriş deneyimini zenginleştiren yeniliklerine devam edecek.

Boyner Sports Alanya adres: Şekerhane Mahallesi Hacet Cad. No: 7 Alanya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here