Ana Sayfa İNDEKS Burger King Burger King Beylikdüzü Demir Country’de

Burger King Beylikdüzü Demir Country’de

Burger King®, Beylikdüzü Demir Country’de yeni hizmete açılan restoranıyla efsane lezzetlerin adresi olacak.

Türkiye’nin lider restoran operatörü TAB Gıda güvencesi ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Burger King®, restoran yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Burger King®’in birbirinden lezzetli, doyurucu menüleri, kral patatesi, çıtır lezzetleri ve daha birçok lezzeti Beylikdüzü Demir Country’de lezzet tutkunları ile buluşmayı bekliyor.

Erman Engiz: “Yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz”

Gıda işletmeciliği konusunda tüm çözümleri kendi bünyesinde sunan iş modeli ile dünyada benzersiz bir gıda ekosistemine sahip TAB Gıda, bünyesindeki markalara yatırım yapmak isteyen yatırımcılara, tedarik zinciri yönetimi, operasyonel ve pazarlama tecrübesinin yanı sıra satın alma gücünden faydalanma imkânı sağlıyor.

TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz, “Bugün, Türkiye genelinde 700’den fazla Burger King®️ restoranımız bulunuyor. Burger King®️’in dünyadaki en büyük master franchise’si konumundayız. Franchise olarak, Türkiye’nin farklı bölgelerinde art arda açtığımız Burger King®️ restoranlarını hizmete sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu alanda yatırım yapmayı planlayan girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here