Ana Sayfa İNDEKS Burger King Burger King®, yeni yıla eğlenceli tasarımlarla ‘merhaba’ diyor

Burger King®, yeni yıla eğlenceli tasarımlarla ‘merhaba’ diyor

Türkiye’de, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet veren Burger King®, zengin içerikli menülerini yeni yıl temalı ambalajları ve avantajlı kampanyasıyla yeni yıl heyecanını bir kat daha arttırıyor.

Doyurucu ve ekonomik menüleri ile lezzet tutkunlarının müdavimi olduğu Burger King® yeni yılı, özel kış teması ve Burger King® Yeni Yıl Menüsü ile karşılamaya hazırlanıyor.

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, patates kutusu, taşıma çantası ve bardaklarının tasarımını kardan adam ile süsleyerek lezzet tutkunlarına görsel bir şölen sunuyor.

Burger King® tadına doyulmaz lezzetlerini bir araya getirdiği yeni yıl kampanyasıyla hem et severleri hem tavuk severleri sevindiriyor. 2 Adet Whopper Jr., 2 Adet King Chicken®, King Boy Patates ve 8’li Soğan Halkası, 4 Adet Algida Maraş Cup ve 1 litrelik içecekten oluşan BK Yeni Yıl Menüsü 172,91 TL yerine 79,99 TL’den satışa sunuluyor.

Aralık ayı boyunca tüm Burger King® restoranlarına gelen misafirler ve online kanallardan sipariş veren lezzet tutkunları kış temasını yansıtan ambalajlarda ürünlerini teslim alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here