Ana Sayfa Gündem Cafe İtaliano ‘düşeş iş modeli’ ile büyüyor

Cafe İtaliano ‘düşeş iş modeli’ ile büyüyor

İtalyan mutfağının lezzet noktası Cafe İtaliano, franchise yatırımcıları için yeni bir iş modeli oluşturdu. Optimum yatırım, işletme ve ürün maliyetleri ile maksimum lezzet ve hizmet kalitesini sunarak, hedeflenen karlılığı yakalamak üzerine kurulu “Düşeş iş modeli” ile Cafe İtaliano, 3 yıl içinde 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

İtalyan mutfağı, özellikle pizza ve makarna çeşitleri ile dünyanın en yaygın ve beğenilen mutfağı olduğu gibi, Türkiye’de de damak zevkine de son derece uygun. İtalyan lezzetlerini İtalya ortamındaki ev sıcaklığında, Türk servis ve misafirperverliği ile birleştiren bir atmosferde sunan Cafe İtaliano, franchising sistemi ile 3 yıl içinde 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Cafe italiano’nun Taksim bölgesindeki 14 yıllık memnuniyet üzerine oturmuş lezzetini yaygınlaştırabilmek amacı ile, franchise yatırımcılar için “Düşeş” olarak tanımlanabilecek yeni bir iş modeli oluşturuldu. “Düşeş iş modeli”, optimum yatırım, işletme ve ürün maliyetleri ile maksimum lezzet ve hizmet kalitesini sunarak, hedeflenen karlılığı yakalamak üzerine kurulu. Doğru lokasyonlarda, “Düşeş” iş modeli ile büyüme hedefi doğrultusunda oluşturulan Cafe İtaliano, yeni konseptiyle, İstanbul Şişli’de yeni şubesiyle hizmet vermeye başladı.

Cafe italiano franchising bedeli
İş Geliştirme Danışmanlığı Tactic Retail tarafından yürütülen Cafe İtaliano, 130-150 metrekare büyüklüğündeki kafe – restoran yatırımı, isim hakkı dahil ortalama 600.000 TL+KDV ile gerçekleşiyor.

Personel alımından ürün eğitimlerine, yer seçiminden yönetim desteğine kadar her konuda iş ortaklarına destek veren Cafe İtaliano, paket servise de son derece uygun bir konsept durumunda,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here