Ana Sayfa AVM Carousel AVM artık mobilde

Carousel AVM artık mobilde

Türkiye’nin öncü alışveriş merkezlerinden Carousel AVM, yenilikleri misafirleriyle tanıştırmaya devam ediyor. Carousel’in yeni dijital yatırımı Carousel Mobil, mağazalardan restoranlara, kampanyalardan indirimlere kadar en güncel gelişmeleri ve son trendleri kullanıcılarıyla buluşturacak.

Son yıllarda dijital alandaki gelişmeler perakende sektöründe de hızlıca uygulanabilir hale geldi. Özellikle dijital dönüşümün en önemli yapı taşlarından biri olan mobil uygulamalar, hayatımızın her noktasında yer almaya başladı. Dijital çağın dönüştürdüğü kültüre ve çağın gerekliliklerine uygun projelerle müşterilerine daha yakın olmayı hedefleyen Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu doğrultuda yepyeni bir dijital yatırıma imza atarak, Carousel Mobil’i kullanıcılarıyla buluşturdu.

Carousel AVM’nin avantajlar dünyası Carousel Mobil’de

Carousel Mobil ile kullanıcılar, Carousel’in ulusal ve uluslararası zengin marka karmasına dair en güncel gelişmeleri yakından takip edebilecek. Carousel Mobil kullanıcıları ayrıca yıl boyunca devam edecek olan özel proje ve kampanyalardan ise anında haberdar olabilecek. Carousel Mobil uygulaması Apple Store ve Google Play’den indirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here