Ana Sayfa İNDEKS Carousel Carousel AVM’ye 4 ödül geldi

Carousel AVM’ye 4 ödül geldi

PAYLAŞ

Carousel Alışveriş Merkezi, Hermes Ödülleri’nde “Pazarlama İletişim Kampanyası”, “Özel Etkinlik”, “Sosyal Medya Kampanyası” ve “Dijital Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde 4 ödülle başarısını taçlandırdı.

Türkiye’nin köklü ve eskimeyen alışveriş merkezlerinden Carousel Alışveriş Merkezi bu yıl Hermes Ödülleri’nde 2 Platin ve 2 adet Gold ödül olmak üzere toplam 4 kategoride ödüle layık görüldü. Daima ziyaretçileri nezdinde ve toplumsal alanda faydayı amaçlayarak yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal bilinci arttırmada önemli roller üstlenen Carousel AVM, bu kez de yaşanmışlıkların değerini ön plana çıkararak sosyal medya üzerinden “Carousel’le Hatıralarım” yarışmasını hayata geçirdi.

11-29 Aralık tarihlerinde sosyal medya üzerinden kısa bir sürede gerçekleşen yarışmada katılımcıların unutamadığı birbirinden renkli ve anlamlı birçok hikâye, projeye özel olarak hazırlanan internet sitesini doldurdu ve ödüllü hatıralar olabilmek için kıyasıya yarıştı.

Carousel alışveriş merkezi gerçekleştirdiği bu nostaljik yarışma ile Platin dalda “Pazarlama İletişim Kampanyası”, “Özel Etkinlik”, Gold dalda “Sosyal Medya Kampanyası” ve “Dijital Pazarlama Kampanyası” kategorilerinde 4 ödülle başarısını taçlandırmanın haklı gururunu yaşadı.

Dünyanın önde gelen Pazarlama Uzmanları tarafından kurulan, Pazarlama ve İletişim Platformu AMCP (Association of Marketing and Communication Professionals) 1995 yılından beri Amerika’da Pazarlama ve iletişim alanında gerçekleştirdiği Hermes Creative Ödülleri ile başarılı projeleri ödüllendiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here