Ana Sayfa Gündem CarrefourSA, 15 bin kişiye aşure ikram edecek

CarrefourSA, 15 bin kişiye aşure ikram edecek

PAYLAŞ

CarrefourSA, Aşure ayı boyunca başta hipermarketleri olmak üzere yirmiye yakın markette yaklaşık 15 bin kişiye aşure ikramı gerçekleştiriyor.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, bolluk ve bereketin simgesi, paylaşma ve dayanışmanın vesilesi, farklılıkların ahenk içinde ortak bir tadı oluşturmasının en güzel örneği ve birlikteliğin en güzel ifadesi olarak bilinen Aşure ayını, başta hipermarketleri olmak üzere 20’ye yakın marketinde aşure ikram ederek müşterileri ile birlikte kutluyor. Böylelikle CarrefourSA, Aşure ayı boyunca yaklaşık 15 bin kişiye aşure ikram etmiş olacak.

Aşure ayının başlaması vesilesi ile, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ve ünlü Gurme Yazar Mehmet Yaşin tarafından CarrefourSA’nın Maltepe Park AVM’deki hipermarketinde aşure ikramı gerçekleştirildi.

Kutay Kartallıoğlu: Aşure ayını müşterilerilerimiz ile birlikte kutluyoruz
Paylaşmanın ve dayanışmanın simgesi olan Aşureyi gelenek haline getirerek müşterileri ile birlikte kutladıklarını dile getiren CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu; “Aşure pişirip ikram etmek, geçmişten günümüze kalan ve geleceğe aktarılması gereken çok özel bir gelenek. Böylesi bir geleneği devam ettirip müşterilerimizle paylaşıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. CarrefourSA olarak Aşure ayına önem veriyor, hemen her marketimizle hazırlanıyoruz. Aşure ayı boyunca başta hipermarketlerimiz olmak üzere yirmiye yakın marketimizde aşure ayı boyunca aşure ikramı gerçekleştireceğiz. Paylaştıkça artan bir lezzet olan ve içinde 40’tan fazla malzeme barındıran bereketli lezzet aşureyi aşure yapan hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünlere reyonlarımızda yer veriyor, müşterilerimizi marketlerimize bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here