Ana Sayfa Gündem CarrefourSa marketlerinde İstanbulkart kolaylığı başlıyor

CarrefourSa marketlerinde İstanbulkart kolaylığı başlıyor

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ arasında gerçekleştirilen iş birliği ile Şehrin Yaşam Kartı İstanbulkart ile CarrefourSA marketlerinden yapılan alışverişler ödenebilecek, kasalarda yükleme yapılabilecek.

Doğru hizmet vizyonuyla müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak adımlara imza atan CarrefourSA, ulaşım dışı ödeme ağını son bir yılda yaklaşık üç kat artıran İstanbulkart’la iş birliğine giderek müşterilerine farklı bir ödeme aracı daha sunuyor.

Marketlerden müzelere, online alışverişlerden kafe-restoranlara kadar birçok sektörde ödeme aracı haline gelen İstanbulkart, iş birliği çerçevesinde İstanbul’daki 276 CarrefourSA marketinde alışveriş veya yükleme yapma amacıyla kullanılmaya başladı. Böylece CarrefourSA marketleri, 18 milyon İstanbullunun İstanbulkart ile alışveriş veya yükleme yapma noktası haline geliyor.

CarrefourSA ve BELBİM AŞ arasında gerçekleştirilen bu iş birliği, CarrefourSA’nın Doğru hizmet vizyonunu Belbim AŞ’nin İstanbullulara fayda sağlayacak, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefiyle birleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here