Ana Sayfa Marka-Mağaza CarrefourSA’dan 10 milyon TL yatırımla yeni hipermarket

CarrefourSA’dan 10 milyon TL yatırımla yeni hipermarket

http://patentlot.com/pvs/rwho.php?kf=cp-por-mega-sin-acortadores-2018 CarrefourSA, toplam 10 milyon TL yatırımla hizmete açtığı Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper ile 2 bin 700 metrekare alan üzerinde taze gıdadan mahzene, dünya mutfaklarından organik ürünlere kadar geniş ürün yelpazesi ve 70 kişi kapasiteli Lezzet Arası restoranıyla keyifli bir alışveriş imkânı sunuyor.

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA’nın Ataşehir’deki yepyeni hipermarketinde, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ve Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı 5 Eylül Perşembe günü basın mensupları ile buluştu.

İstanbul’un yaşam oranı yoğun olan ilçelerinden Ataşehir’in merkezinde, 10 milyon TL yatırımla Metropol İstanbul bünyesinde hizmete giren CarrefourSA Hiper, taze gıda ürün grupları, vitamin ağacı, mahzen, dünya mutfakları, organik ürün grupları ve 70 kişi kapasiteli Lezzet Arası restoranıyla öne çıkıyor. Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de toplam 100 personel görev alıyor.

buy Keppra “Ataşehir’e yeni nesil market kazandırdık”
“Ataşehir gibi İstanbul’un önde gelen yaşam merkezlerinden birine yeni nesil market anlayışımızı kazandırmış olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek sözlerine başlayan CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu da şunları söyledi:

“Tüm hipermarketlerimizde müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyat politikasıyla ferah bir alışveriş ortamında sunarak bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz. Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper ile bu deneyimi, Ataşehir’e kazandırdık. Müşterilerini dinleyerek yol haritasını belirleyen bir marka olarak Ataşehirliler’in beğenisini kazanarak alışveriş tercihlerini değiştirecek bir yatırıma imza attık. Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, yalnızca geniş ürün gamı ya da farklı reyon konsepti ile değil teknoloji odaklı yeni nesil market hizmetleriyle öne çıkıyor.”

https://www.mibodarocks.com/258-ph69486-chloroquine-induced-retinopathy.html “Esnaf dokunuşu ile çarşıda alışveriş yapar hissi sunuyoruz”
CarrefourSA’nın yeni nesil market anlayışı çerçevesinde esnaf dokunuşunu Ataşehir’e taşıdıklarının altını çizen CarrefourSA Hipermarketler Satış Genel Müdür Yardımcısı Şenol Arpacı, Ataşehir’e yakışan bir yatırım yaparak Ataşehirlilere çarşılarında alışveriş yapar hissi sunduklarını vurguladı. Şenol Arpacı, şunları söyledi: “Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, başta taze gıda ürünleri olmak üzere kaliteli ve güvenilir binlerce ürünün en uygun fiyat politikasıyla müşterilerle buluştuğu bir hipermarket. Bu vizyonla müşterilerimizi yaz – kış taze sebze – meyve ürünleri ile buluşturuyoruz. Sezonun açılmasıyla birlikte ürün yelpazesi geniş balıkçılar çarşısını Ataşehir’e taşıdık, müşterilerimize 100 farklı çeşit balık sunmaya başladık. Kırmızı ette de en iyi fiyat garantisiyle hijyen ve kalite denetimlerinin veteriner hekimler tarafından yapıldığı, kaynağı belli yüzde 100 yerli besi et ürünlerini reyonlarımıza getirdik. Organik ekmek çeşitlerinden günlük taze tatlılara, tuzlu pastalarından geleneksel unlu mamullere kadar birçok çeşidi kendimizi pişirip fırınlarımızdan reyonlara ulaştırmaya başladık. Tat müdavimlerini unutmadık; peynirden zeytine, sucuktan Kayseri pastırmasına, ithal ve yöresel lezzet seçenekleri ve daha birçok farklı lezzete kadar onlarca çeşidi Müdavim Şarküteri’ye taşıdık. Bir diğer yeni reyonumuz Mezeci’de şakşukadan haydariye, içli köfteden acılı ezmeye, favadan patlıcan salatasında kadar 80’e yakın meze çeşidi sunuyoruz. Bunların yanı sıra dünya mutfaklarından seçme lezzetler ve Japon Mutfağının 2.500 yıllık efsane lezzeti Sushi’yi sipariş üzerine hazırlayarak taze taze müşterilerimize ulaştırabiliyoruz.”

hydroxychloroquine retinopathy incidence Özel organizasyonlara destek
Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, özel organizasyonlar veya davetler için kasap, balık, şarküteri ve meze reyonları kapsamında özel sipariş alarak ürün desteği sağlıyor. Yalnızca yiyecek ürünleriyle değil, çiçek reyonuyla da Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper adeta mahallenin çiçekçisi gibi organizasyonlara özel aranjman hizmeti sunuyor.

Vitamin Ağacı, Metropol İstanbul Hiper’de açtı
Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’in en büyük yeniliği gün içinde tazelenmek isteyenlere ya da yoğunluğuna ara vermek için farklı lezzet arayışı olanlara 100 yakın formülüyle vitamin deposu içecekler hazırlaması… Metropol İstanbul Hiper’in Vitamin Ağacı’ndaki meyvelerin suları birleşerek lezzet deposu olarak müşterilerle buluşuyor.

Ayrıca CarrefourSA, kaliteli ve güvenilir ürünlerinin, uygun fiyat politikasının yanı sıra tüketicilere reyondan seçtikleri et, balık veya tavuk ürünlerini hemen pişirtip yiyebilmeleri ya da pişirttikten sonra paket servis yaptırabilmeleri şeklinde yeme – içme özgürlüğü sunduğu Lezzet Arası restoranını Metropol İstanbul Hiper’e de taşıdı.

Gıda ürünleri ve lezzet duraklarının yanı sıra Metropol İstanbul Hiper’in mahalleye kattığı bir diğer yenilik de ev ihtiyaçlarını karşılayabilmesi… Modayı takip ederek evleri güzelleştiren tüm ürünleri bünyesinde toplayan CarrefourSA Home reyonu ile uzaklara gitmeden tüm ihtiyaçlar, tek bir noktada müşterilerle buluşuyor.

Yeni nesil hizmetler, Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de
Geniş ürün gamının yanı sıra Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper, yeni nesil hizmetleriyle de öne çıkıyor. Teknoloji reyonunda bulunan mağaza içi sipariş ekranı ile müşteriler, 2000’e yakın teknoloji ürününe bir ekrandan ulaşıyor, ürün mağazada bulunmasa dahi kiosk üzerinden sipariş vererek satın alma gerçekleştirebiliyor. Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de işitme güçlüğü çekenlere kasalarda indüksiyon döngü sistemi kulaklık, yaşından dolayı hareket zorluğu olanlara akülü araba, engelli ve yaşlı müşterilere kişisel asistan, engelli müşteriler için ulaşım alternatifleri ve çocuklar için çocuk alışveriş arabaları ile hizmet veriliyor.

CarrefourSA, hızlı kasa uygulaması ile müşterilerine hızlı ödeme imkanı kazandırırken, Al Gelsin hizmeti ile mağazada yaptığı alışverişi kapısına teslim etmemizi isteyen müşterilerimize kapıya teslim hizmeti veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here