Ana Sayfa AVM Ceylan Karavil Park AVM’den sosyal sorumluluk projelerine tam destek

Ceylan Karavil Park AVM’den sosyal sorumluluk projelerine tam destek

Kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yürütülen Ceylan Karavil Park AVM, sosyal sorumluluk projelerini sürdürmeye devam ediyor.

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinin en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi olarak 2014 yılında Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında kapılarını açan, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan Ceylan Karavil Park AVM her zaman olduğu gibi yine sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor.

Özel bir rehabilitasyon merkezinin düzenlemiş olduğu sergiye Ceylan Karavil Park AVM ev sahipliği yaparak sergide engelli bireylerin bir yıl boyunca iş atölyelerinde hazırlamış oldukları göz nuru, el emeği hediyelik eşyaları sergileyip satışını yapacaklar. 18 Eylül 2021 tarihinden başlamak üzere 3 gün boyunca devam edecek olan sergiden gelen gelir engelli bireylerin AVM içinde ihtiyaçlarını karşılaması ve eğlenceli vakitler geçirmesi için planlanıyor.

Engelli bireylerin heyecanı
Engelli bireylerin büyük bir enerji ve heyecanlarla hazırlamış oldukları el sanatları, kutu sepetler, çantalar, takılar ve hediyelik eşyaların sergilemesi ve bölgenin en büyük alışveriş merkezinde satışını yapılabilme imkanının kendilerine verilmesi, mutluluklarına ve heyecanlarına ortak olunması onlara çok büyük moral olacaktır.
Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi yetkilileri, “Bugüne kadar sayısız destek verdiğimiz ve ev sahipliğini yaptığımız sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğimizi bildirmek isteriz. Bu tür çalışmaların içinde bulunmaktan mutluluk duyduğumuzu ayrıca ifade etmek isteriz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here