Ana Sayfa AVM Ceylan Karavil Park’ta akvaryuma yoğun ilgi

Ceylan Karavil Park’ta akvaryuma yoğun ilgi

Bünyesinde barındırdığı ulusal ve uluslararası markalarla, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park AVM ziyaretçileri okulların açılmasına sayılı günler kala bölgede eşi benzeri olmayan dev akvaryum çocuklu ailelerin yoğun ilgisini çekti.

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen, kiralama ve yönetimi ENS Danışmanlık tarafından yapılan bölgenin buluşma noktası haline gelerek ve her yıl milyonlarca ziyaretçiyi memnuniyetle ağırlayan Ceylan Karavil Park AVM, normalleşme döneminde birbirinden farklı etkinliklerle ve kültürel, sanatsal alanlarda deneyimleri ziyaretçilerine sunarak Diyarbakır ve bölgenin çekim noktası olmaya devam ediyor.

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, 3 bin metrekarelik alana sahip bölgede tek olan dev Akvaryumuyla Alışveriş Merkezine Gelen tüm ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Havuz konseptinde balıklara dokunma imkanı sağlanırken, gelen ziyaretçilerin izlemesi için ana tankta balıkların dalgıçlar tarafından elle besleniyor olması, 55 metre tünel uzunluğundan oluşan akvaryumun ana tankında özel olarak tasarlanmış üç farklı konseptiyle ziyaretçilerine adeta görsel bir şölen sunmaktadır. 2015 yılında Ceylan Karavil Park AVM’de açılan Aqua Diyarbakır Güneydoğu Anadolu’nun ilk ve tek akvaryumu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here