Ana Sayfa Gündem Çilek Konsept, 25. mağazasını İstanbul’da açtı

Çilek Konsept, 25. mağazasını İstanbul’da açtı

50 yıllık hikayesiyle, Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak hizmet veren Çilek Konsept, 25. mağazasını Ataşehir, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açtı. Çilek Konsept’in özgün tasarımlarının yer aldığı yeni mağaza mücevher tutkunlarını ağırlamaya hazır.

Kadın ve erkek mücevherleri ile aksesuar alanında birbirinden özel tasarımlara imza atan Çilek Konsept, Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açılan yeni mağazasında, dikkat çekici ve özgün tasarımlarını mücevher tutkunlarıyla buluşturuyor.

“Türkiye’nin her yerinde şubeleşmeyi arzuluyoruz”
Mücevher sektöründe yıllara dayanan tecrübesi, atmış olduğu yenilikçi adımları ve kaliteli ürün standartlarına vermiş olduğu önem ile sektörde tercih edilen ve ayrışan bir marka haline geldiklerinin altını çizen Çilek Konsept Yönetim Kurulu Başkanı Enes Çilek, şöyle konuştu:

“Çilek Konsept ailesi olarak, yurt içi ve yurt dışındaki hizmet ağımızı genişletmek en büyük hedeflerimizin başında geliyor. Yurt dışı ağımızı genişletirken, yurt içinde de mağaza sayımızı arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

Çilek Konsept, Türkiye ve yurt dışında bulunan 100’ü aşkın seçkin satış noktasıyla hizmet vermeye devam ederken Metropol İstanbul Alışveriş Merkezinde açtığımız konsept mağazamız ile mağaza sayımızı 25’e çıkarıyoruz. Gelecek dönemde de mağaza sayımızı arttırarak Türkiye’nin her noktasına Çilek Konsept mücevherlerini ulaştırmayı arzuluyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here