Ana Sayfa AVM Çocuklar Kral Şakir ile eğlenceye Primemall’da doyacak

Çocuklar Kral Şakir ile eğlenceye Primemall’da doyacak

http://normanbarnett.com/ube.com/embed/HroM2oxI_24 Okulların tatil olması ile çocuklar eğlenceye doyacak.17-19 Ocak tarihleri arasında Türkiye’nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir dans gösterileri ve eğlenceli hikâyeleriyle Primemall Gaziantep’te olacak.

click here to read Çocuklar için yaratıcılıklarını geliştirecekleri birbirinden renkli aktiviteler düzenleyen Primemall Gaziantep, okulların ara tatilinde de minik ziyaretçilerini eğlenirken öğrenecekleri etkinliklerle buluşturuyor.

17-18-19 Ocak tarihlerinde çocukların severek izlediği, Kral Şakir çizgi dizisinin sevilen karakterleri Kral Şakir ve Fil Necati ile Primemall’da buluşacak. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Türkiye’nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir’in eğlenceli şovu çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Kral Şakir, 14.00-16.00-18.00 saatlerinde en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergilerken çocuklarla da sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak.

Ayrıca 16 Ocak’a kadar @primemall.gaziantep hesabını takip edip, etkinlik gönderisi altına 3 kişi etiketleyen ebeveynler çocuklarına unutulmaz bir anı bırakma şansını yakalayacak. Çekilişle belirlenecek 50 çocuk Kral Şakir ve Fil Necati karakterleriyle ayrı ayrı fotoğraf çektirebilecek.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlikler için takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here