Ana Sayfa Dünyadan COS, Çin’de giyim kiralama hizmetini başlattı

COS, Çin’de giyim kiralama hizmetini başlattı

H&M, İsveç’te benzer bir hizmet başlattıktan haftalar sonra, lüks moda markası COS da Çin’de yeni bir giyim kiralama hizmeti başlatıyor.

COS, üç aylık denemeyi başlatmak için, dünya çapında 15 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan Çin’in en büyük abonelik kiralama platformu YCloset ile ortaklık kuruyor. YCloset platformu, kullanıcıların öğe başına bir ücret yerine aylık bir ücret ödediğini görüyor ve müşterilerin kiraladıktan sonra indirimli bir fiyata ürünler almalarını sağlıyor. COS Genel Müdürü Marie Honda, “Abonelik kiralama bir süredir radarımızdaydı ve bunun araştırmamız için çok uygun bir model olduğunu düşünüyoruz. Yeni yaklaşımları denememiz bizim için önemlidir. Müşterilerimiz ve toplumumuz için en iyi sonucu elde etmek için test ve iş birliği yapmak, işimizin geleceği” dedi.

Ekim ayında H&M, Stockholm’de yenilenen amiral gemisinde, seçkin parti elbiselerini ve eteklerini sürdürülebilir yelpazesinden kiralama imkanı sunan giyim kiralama hizmetini açıklamıştı. Her yıl 10 yıl boyunca piyasaya sürülen ve sürdürülebilir malzemelerden üretilen “premium” parçalara sahip olan exclusive koleksiyonlarından ürünler, H&M sadakat üyelerinin kiraya vermesi için hazır olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here