Ana Sayfa Gündem D&R’dan Şanlıurfa’ya mağaza yatırımı

D&R’dan Şanlıurfa’ya mağaza yatırımı

PAYLAŞ

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren D&R’ın Şanlıurfa’daki yeni mağazası, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açıldı.

Birbirinden seçkin markalarıyla hesaplı alışverişin yanı sıra, kampanyalar, çekilişler, sosyal ve kültürel etkinliklerle Şanlıurfa halkının buluşma noktası olan Piazza AVM, bünyesinde faaliyet gösteren mağazalar zincirine, D&R Müzik ve Kitap Mağazası’nı da ekledi.

Yerli ve yabancı kitaplar, dergi ve müzik ürünleri, hobi ve multi medya grupları ile yüzlerce ürünlerin yer aldığı Şanlıurfa Piazza’daki D&R Mağazası, hizmete girdiği ilk günde, yüzlerce kitapta ikinci ürüne yüzde 50 indirim uygulamaya başladı.
Dünyanın modasını, eğlencesini ve lezzetlerini Şanlıurfa halkının ayağına getiren Piazza’ya gelen ziyaretçiler, Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren D&R’ın yeni mağazasını kente kazandırdıkları için AVM yöneticilerine teşekkür etti.

Şanlıurfa Piazza AVM, D&R Müzik ve Kitap Mağazası iş birliği ile özellikle ünlü yazarları imza günlerinde okurlarıyla buluşturmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here