Ana Sayfa İNDEKS Decathlon Decathlon, Eskişehirlilerle buluşmaya hazırlanıyor

Decathlon, Eskişehirlilerle buluşmaya hazırlanıyor

PAYLAŞ

Decathlon spor tutkusunu tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyor. Aralık’ta Eskişehir de ilk Decathlon mağazasına kavuşuyor.

Decathlon’un Türkiye’deki 33. mağazası, 12 Aralık’ta Eskişehir Espark’ta açılıyor. Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Eskişehir’deki ilk mağazasını 12 Aralık’ta Espark Alışveriş Merkezi’nde açacak olan Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı 33’e ulaşıyor.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor. Türkiye’nin 12 ilinde, 32 mağazası ve e-ticaret sitesi ile Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, şimdi de Eskişehir Espark AVM’de yerini almaya hazırlanıyor. Decathlon Eskişehir’deki ilk mağazasını 12 Aralık’ta açarak Türkiye genelinde 13 ilde 33 mağazaya ulaşacak. Espark AVM’deki bin 700 metrekarelik yeni mağazasında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak.

Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög,”Başarılı iş modelimiz sayesinde daha da hızlanarak 5 yıl içerisinde mağaza sayımızı 70’e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok daha yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye’de bu işe başladığımızda spor pazarı 6% oranında büyürken geçen yıl 13% büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak ölçüde büyük” diyor.

Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here