Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Decathlon’un Türkiye’deki 35. mağazası Akmerkez’de açılıyor

Decathlon’un Türkiye’deki 35. mağazası Akmerkez’de açılıyor

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. İstanbul’daki 14. mağazasını 29 Mayıs’ta Akmerkez’de açmaya hazırlanan Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı 35’e ulaşıyor.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Samsun, Adana, Mersin, Bodrum, Eskişehir, Kocaeli, Çorlu, İskenderun, Bursa ve Kayseri’deki mağazaları ve e-ticaret sitesiyle tüm Türkiye’ye sporu ulaştıran Decathlon, şimdi de Akmerkez’de yer almaya hazırlanıyor.

Decathlon İstanbul’daki 14. mağazasını 29 Mayıs’ta açarak Türkiye genelinde 35 mağazaya ulaşacak. Akmerkez’deki bin 500 metrekarelik yeni mağazasında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak.

Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög, “Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız günden beri tutkumuz olan sporu erişilebilir kılabilmek için büyük bir kararlılıkla çalışıyoruz. Geçtiğimiz yıl herkes gibi bizleri de ekonomik olarak etkileyen konular olsa da Türkiye’nin potansiyeline olan derin inancımızla uzun vadede büyümemizi sürdürme kararlılığındayız. Bu inancımızın temel sebebi her yeni açılışta bizleri kucaklayan sporsever müşteri ve kullanıcılarımızdır. Değişen piyasa koşullarına uyum sağlama ve bu zorlu koşullardan başarıyla çıkabilmek adına tüm gelir ve gider kalemlerimizi her saniye yeniden gözden geçiriyoruz. Çoğu zaman birçok bilinmeyenli bir denklemi yönetsek de dünyada faaliyet gösterdiğimiz her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de uzun vadeli ve sürdürülebilir olmak için çalışıyoruz” diyor.

Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here