Ana Sayfa Gündem Defacto’dan Türkiye’de 3, yurt dışında 2 yeni mağaza

Defacto’dan Türkiye’de 3, yurt dışında 2 yeni mağaza

Global moda markası DeFacto, geçtiğimiz ay Türkiye’de İstanbul ve Bursa’da, yurt dışında ise Bosna Hersek ve Mısır’da olmak üzere toplam 5 yeni mağaza açarak Türkiye’deki mağaza sayısını 306’ya yurt dışındaki mağaza sayısını ise 207’ye yükseltti.

93 ülkede varlık gösteren global moda markası DeFacto, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Global moda markası, çocuklara özel ilk Kids mağazası ile Tuzla Marin’de, İstanbul’un önde gelen AVM’leri arasında yer alan Emaar AVM’de ve Bursa As Merkez AVM’de yeni mağaza açılışlarını gerçekleştirerek Türkiye’deki mağaza sayısını 306’ya çıkardı.

Marka, globaldeki yeni mağaza yatırımlarını sürdürüyor
DeFacto, temmuz ayı içerisinde Mısır Kahire’de yer alan Dandy Mega Mall’da 912 metrekarelik alana kurulu mağazası ile Mısır’daki 20. mağazasını açarken, Bosna Hersek Cazin City Mega Mall’da 1581 metrekare alana sahip yeni bir mağaza daha açarak yurt dışındaki mağaza sayısını 207’ye yükseltmiş oldu.
Yurt içi ve yurt dışında 500’ü aşkın mağazasıyla faaliyet gösteren DeFacto, global bir moda markası olma vizyonu doğrultusunda güçlü hedeflerle yolculuğunu sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here