Ana Sayfa Gündem Divanev mağazaları büyümeye devam ediyor

Divanev mağazaları büyümeye devam ediyor

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, sayıları hızla artan mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve Fatsa’da bulunan 1.500 metrekare alana sahip 112’nci mağazasının açılışını şehrin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, mobilya grubunun yanı sıra, yatak, baza başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini, halı ve aydınlatma gibi ev aksesuarlarını aynı çatı altında sunarak, sektörde fark yaratan, bütünsel bir mağaza konsepti ile müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu konseptle 1.500 metrekare alan üzerine kurulu olan Divanev’in Fatsa mağazası, Türkiye’deki 112’nci satış noktası olarak faaliyete geçiyor.

Mağazanın açılış töreninde Fatsa İlçe Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Divanev Satış Direktörü Emrah Tepe, Divanev yönetimi ve Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ayça Mutluer de yer alırken, açılış törenine şehrin önde gelenleri, sektör temsilcileri ve bölge halkı büyük ilgi gösterdi.

Fatsa’da açılan Divanev mağazasına sektörün ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ayça Mutluer, “Fatsa’daki yeni mağazamızda, mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğumuz farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve ulaşılabilir tasarımı, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliği ile sunuyoruz” dedi.

“Hedefimiz Divanev’in pazar gücünü artırmak”

Divanev’in yurt içi ve yurt dışında daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediklerini dile getiren Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ayça Mutluer, “Hedefimiz yeni Divanev mağazalarımızla birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak Divanev’in hem yurt içinde hem de global pazarlarda gücünü artırmak. Bu kapsamdaki çalışmalarımızla bugün sizinle Divanev’in 112’nci satış noktası olan Fatsa mağazamızın açılışı için bir araya geldik. Yeni satış noktamızın hem şehrimize hem de ilçemize katma değer katacağına inanıyor ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Açılış esnasında konuşma yapan mağaza ortaklarından Hamide Aydemir Demir, “Divanev mağazalarında, her zevke uygun ürün çeşitliliği ile tasarım ve fonksiyonelliğin, modern ve klasiğin dengesinde özgün, yenilikçi tasarımlarla ev dekorasyonu alanında ihtiyaca uygun çözümlere ulaşmak mümkün. Üstelik Divanev mağazaları, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here