Ana Sayfa AVM Doğal Yaşam Günleri Tepe Nautilus’ta

Doğal Yaşam Günleri Tepe Nautilus’ta

PAYLAŞ

Tepe Nautilus’ta, 7-9 Aralık tarihleri arasında Doğal Yaşam Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Taze sebze- meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli çay ve kahvelere kadar birçok doğal ürünü inceleme fırsatının olacağı etkinliklere Bitki Dünyası’nın yaratıcısı Hande Polat ve Fermente Mutfağım kurucusu Ferda Uslu da keyifli sohbetleriyle eşlik ediyor.

İstanbul’un tam kalbinde birbirinden farklı aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, 7-9 Aralık tarihleri arasında Doğal Yaşam Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Taze sebze- meyveden ekmeklere, kişisel bakım ürünlerinden lezzetli kahvelere kadar birçok doğal ürünü ve çocuk tekstiline kadar birçok doğal ürünün yer alacağı Doğal Yaşam Günleri’nde Jungle Katkısız Yiyecek, Paşa Çiftliği, A+ Doğal Yaşam, Pacco Baby, Hatice Teyze Doğal Ürünler, Hadi Ham Yap, Ecos3, Saf Bakkal, Gekoo Organik, Food Project Moda, Fermente Mutfağım, Lazika Çay, Milkella, Sihirli Çiftlik, Kapsulstore, Vine Bedding, Days Old Coffee, Bitki Dünyası – Hande Polat, The Snack Haus, Sığacık Hatırası ve Gürsoy Fındık ziyaretçileri bekliyor olacak.

Tepe Nautilus, Doğal Yaşam Günleri kapsamında 8 Aralık, cumartesi günü Bitki Dünyası’nın yaratıcısı Hande Polat ve Fermente Mutfağım’ın kurucusu Ferda Uslu’yu da ağırlıyor. Doğal bakım ürünleri ve organik beslenme üzerine gerçekleşecek söyleşilerde doğal cilt bakımına dair ipuçlarını öğrenebilir, sağlıklı tariflerle yeni atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi: 7-8-9 Aralık
Doğal Yaşam Söyleşileri Tarihi: 8 Aralık
Hande Polat: 8 Aralık // 15.00
Ferda Uslu: 8 Aralık // 16.00
Etkinlik Alanı: 1. Kat Sergi Alanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here