Ana Sayfa İNDEKS Beymen Dünyaca ünlü terziler Beymen Özel Dikim Günleri’nde

Dünyaca ünlü terziler Beymen Özel Dikim Günleri’nde

more information Dünyaca ünlü sartorial markaları erkek moda tutkunlarıyla buluşturan Beymen, 11 Şubat – 16 Mart tarihleri arasında düzenlediği Beymen 2019 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri ile kişiselleştirilmiş bir stili tercih edenleri, ünlü markaların terzileriyle buluşturuyor.

https://ontharizemag.com/1892-dte12946-differences-between-online-and-in-person-dating.html Özel dikimin önde gelen dünya markaları Isaia, Kiton, Corneliani, Zegna’nın yanı sıra Beymen Collection terzilerinin özel seanslarda randevu ile hizmet vereceği Beymen 2019 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Mersin ve Antalya’da gerçekleşecek.

Bu özel hizmetten yararlanarak takım elbise, gömlek, pantolon ve smokin sipariş vermek isteyenler, Beymen mağazalarında, ofis veya evlerinde ölçüleri alındıktan sonra beğeni ve kişisel ihtiyaçlarına uygun kumaş ve model seçimi yaparak siparişlerini tamamlıyor. Kişiselleştirilmiş stili tercih edenlerin vazgeçilmezi olan özel dikim ürünler, tamamen kişinin zevki doğrultusunda, dünyaca ünlü erkek giyim markalarının merkezlerinde büyük bir özen ve el işçiliğiyle hazırlanarak teslim ediliyor.

Beymen 2019 İlkbahar Yaz Özel Dikim Günleri ile ilgili detaylı bilgi ve randevu almak için, (0212) 444 4 700 numaralı Beymen Özel Müşteri ilişkileri hattını arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here