Ana Sayfa İNDEKS Ece Türkiye ECE Türkiye, Help Steps ile adımları iyiliğe çevirecek

ECE Türkiye, Help Steps ile adımları iyiliğe çevirecek

ECE Türkiye yönetiminde bulunan İstanbul’daki Marmara Park, Aqua Florya, Antalya’daki TerraCity, Antalya Migros AVM ve Afyonkarahisar’daki Park Afyon alışveriş merkezleri, adımları bağışa çevirebilen bir uygulama olan Help Steps ile iş birliği yapıyor. İş birliği çerçevesinde ECE Türkiye genel merkezi ile Marmara Park, Aqua Florya, TerraCity, Antalya Migros AVM ve Park Afyon Alışveriş Merkezi çalışanlarının yanı sıra AVM ziyaretçilerinin attığı adımlar “Attığımız Her Adımda İyilik Var!” projesi üzerinden bağışa dönüşecek.

Help Steps uygulaması, akıllı telefon kullanıcılarını harekete teşvik ederek sağlıklı yaşama dikkat çekerken, bağış yapma motivasyonu da sağlıyor. Help Steps uygulamasını ücretsiz olarak IOS ve Android cihazlarına indiren kullanıcılar, cep telefonları ceplerindeyken tüm gün her zamanki gibi yürüyor. Bu adımlar aynı zamanda bir adımsayar olan Help Steps uygulamasında birikiyor. Kullanıcılar, akşam saat 24.00 olmadan uygulamaya girip “Adımlarımı HS’ye çevir” butonuna basıyor ve kısa bir reklam izliyor. Adımları HS puanına dönüşen kullanıcılar, bu puanları ihtiyaç sahibi bireysel yararlanıcılar veya sivil toplum kuruluşlarına uygulama üzerinden bağışlıyor.

Projenin duyurusu, alışveriş merkezlerinin iç alanlarında ve sosyal medyada yapılacak. “Attığımız Her Adımda İyilik Var!” projesine katılmak isteyen ziyaretçilerin uygulamayı yükledikten sonra AVM davet kodunu girmesi yeterli olacak. Adımların günlük TL karşılığına göre hesaplanacak toplam tutar, kullanıcıların Help Steps hesabında görülecek. Kullanıcılar, biriktirdikleri tutarı uygulama içerisindeki Kızılay, KAYD, AHBAP, HAÇİKO, TOG, TEGV, TOFD, UCİM gibi 21 kurumdan seçtiğine bağışlayabilecek. Ayrıca taraftarlar da Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Fenerbahçe Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübü’ne adımlarını bağışlayarak destek olabilecek.

Davet kodları
Marmara Park MARMARA2021
Aqua Florya AQUA2021
TerraCity TERRACITY2021
Antalya Migros AVM AMIGROS2021
Park Afyon PARKAFYON2021

ECE Türkiye Hakkında
Ekim 2000’de İstanbul’da kurulmuş olan ECE Türkiye, aktif olduğu 13 ülkede yönetmekte olduğu yaklaşık 200 alışveriş merkezi ile Avrupa sektör lideri olan Alman ECE’nin Türkiye iştirakidir. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, alışveriş merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, alışveriş merkez yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır. Bununla birlikte, ECE Türkiye, alışveriş merkezlerini bir platform olarak görmekte ve ortak çalışma alanları, sağlık ve kültür merkezleri, yeme-içme ve eğlence alanları veya marka showroom’ları gibi alışveriş harici branş ve fonksiyonları da entegre ederek bu kompleks yapıların çekim gücünü artırmaktadır. Türkiye’nin en prestijli alışveriş merkezlerinden olan İstanbul’daki MIPIM Ödülü sahibi Marmara Park, Aqua Florya, Axis İstanbul ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, Bursa’daki Sur Yapı Marka ile Antalya’daki TerraCity ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. Türkiye’de 20, Avrupa’da ise 55 yıllık tecrübesi ile ECE, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, güçlü mağaza ve marka karması, profesyonel yaklaşım ve uzmanlığı, müşteri odaklı stratejisi ve yüksek performans bilinirliği ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

ECE Hakkında
ECE, alışveriş merkezleri geliştirmesi ve yönetmesinin yanı sıra, şirket genel merkezleri, ofis binaları, endüstriyel binalar, lojistik merkezleri, ulaşım merkezleri, oteller ve şehir merkezleri gibi büyük çaplı gayrimenkul yatırımlarını da hayata geçirmektedir. 13 ülkede yönetmekte olduğu yaklaşık 200 alışveriş merkezi ile ECE, Avrupa’nın lider alışveriş merkezi firmalarındandır. ECE tarafından yönetilmekte olan varlıların toplam değeri, 32,3 milyar Avro’dur. ECE tarafından yönetilmekte olan tüm alışveriş merkezlerinde, 7 milyon metrekare kiralanabilir alanda faaliyet gösteren 20.000’e yakın perakendeci iş ortağının yıllık ciroları toplamı yaklaşık 22,7 milyar Avro’dur. Her gün yaklaşık 4 milyon kişi ECE alışveriş merkezlerini ziyaret etmektedir. Buna ek olarak, ECE 1,2 milyon metrekare ofis ve 1,3 milyon metrekareden fazla lojistik alanı ile 3.100’ün üzerinde otel odası ve 6.000’den fazla apartman dairesi projelerini hayata geçirmiştir. ECE, 1965 yılında katalogla satışın öncülerinden olan Prof. Werner Otto (1909-2011) tarafından kurulmuştur. Otto ailesinin sahibi olduğu firmanın başında, 2000 yılından bu yana Alexander Otto bulunmakta ve CEO olarak görev yapmaktadır. Bir aile şirketi olarak ECE, uzun dönemli ortaklıklar, sürdürülebilir yönetim anlayışı, çalışan odaklı iş ortamı ve geniş çaplı sosyal sorumluluk yaklaşımı ile tanınmaktadır. Daha fazla bilgi için: “www.ece.com”u ziyaret edebilirsiniz.

Help Steps hakkında
Adımları iyiliğe dönüştüren ilk sağlık uygulaması olan Help Steps, akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. 2020 yılının tamamında 160 ülkede 850 binden fazla kullanıcıya ulaşan Help Steps, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Help Steps ile kullanıcılar 2020 yılında 50 milyardan fazla adımı ihtiyaç sahiplerine bağışladı. Help Steps’te kullanıcılar bağış yapacağı kurumu veya kişiyi kendisi seçiyor. Kızılay, KAYD, AHBAP, Yeryüzü Derneği, HAÇİKO, TOG, TEGV, Türkiye Alzheimer Derneği, TOFD, UCİM gibi 21 kurumdan herhangi biri seçilerek adımların ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanıyor. Ayrıca taraftarlar da Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne adımlarını bağışlayarak destek olabiliyor.

Basınla İletişim:
ECE Türkiye Excel İletişim ve Algı Yönetimi
Özge Karatay İrem Ergül
Kurumsal İletişim Müdürü 0533 204 10 68
0212 377 77 52 irem.ergul@excel.com.tr
ozge.karatay@ece.com
www.ece.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here